אילו צעצועי מין מתאימים לגברים

אילו צעצועי מין מתאימים לגברים

גברים ואביזרי מין זה רומן מתמשך. כיום יותר ויותר גברים מודעים לכך שבאמצעות צעצועי מין מסוגים שונים אפשר להגיע לסיפוק מהיר, אפשר ללמוד יותר על יחסי מין ואף לדעת כיצד משהים את יחסי המין ונהנים מזקפה חזקה יותר. בקטלוגים של חנויות לאביזרי מין תמצאו מגוון רחב של פריטים שמתאימים לגברים. אבל מהם הצעצועים הנפוצים בקרב גברים? הנה כמה דוגמאות: 

בובות מין

בובות מין החלו להופיע כבר בתחילת המאה העשרים, וכן תמיד היו סוג של בובות מתנפחות שנערים וגברים השתמשו בהם. כיום, בשל טכנולוגיות מתקדמות ועיצוב מדהים וראליסטי: הפכו בובות מין לפריט שימושי במיוחד בקרב גברים והן עשויות סיליקון רפואי, שוקלות יותר מ 25 קילו ונראות אמיתיות ומושלמות. בכך רבים נהנים מאורגזמות מצוינות ומשימוש בבובה בצורה שמדמה סקס עם אישה אמיתית לכול דבר ודעה. 

מוצרים אנאליים

חרוזים אנאליים, ביצים סיניות, פלאג אנאלי וכולי, כולם מאפשרים חדירה אנאלית לגברים. כפי שרבים יודעים, נקודת הג'י בקרב גברים נמצאת דווקא בעומקי הישבן: לכן רבים נהנים מהחדרה של מוצרי מין כמו דילדו, ביצים סיניות, חרוזים אנאליים (לשליטה מלאה בהחדרה) ועוד מגוון אביזרי מין לגברים שממתינים לכם בחנויות. 

ספריי השהייה

בנוסף לאביזרים המין שנועדו לתת עונג מושלם, יש לא מעט גברים שרוצים לשדרג את חיי המין שלהם. כדי לעשות זאת רבים בוחרים בספריי השהייה שהוא חומר מאלחש אותו אפשר למרוח או לרסס על איבר המין. האלחוש מקנה זקפות ארוכות ונוקשות יותר, והוא מאפשר יחסי מין טובים יותר. בין היתר אפשר למצוא מוצרים כמו פלאש לייט לעינוג עצמי ולאימון לפני יחסי מין בעוד שאת מגוון המוצרים אפשר לקבל במשלוח דיסקרטי לכל מקום.
כנסו לאתר של סופרטויז והתרשמו ממגוון אביזרי מין איכותיים!

כתוב/כתבי תגובה