5 יתרונות במאווררי תקרה לחדרי השינה

5 יתרונות במאווררי תקרה לחדרי השינה

בכל חדר בבית יש צורך להתקין אמצעים לחימום ואף לקירור. קיימים בשוק מגוון אביזרים שמתאימים לצורך הזה ועל כל אחד לבחור את המוצר המתאים ביותר עבורו. אז אם אתם מתלבטים לגבי אמצעי קירור מתאימים לחדר השינה שלכם, אנו כאן כדי לספר לכם על חמישה יתרונות שקיימים במאווררי תקרה לחדר שינה:

 1. לא מפריע למעבר
  מאוורר שתלוי על התקרה עושה את פעולתו בצורה אחידה על פני כל החדר ואין צורך להזיז אותו ממקום למקום או לכוון אותו לאזור מסוים. ובדיוק לכן, לא נוצר לעולם מצב שהוא עומד בחדר במיקום לא נוח או מפריע למעבר מכיוון שהוא עומד במקום קבוע – על התקרה.
 2. לא תופס מקום
  כל אמצעי קירור שקיים בחלל מסוים, מקטין אותו ותופס שטח על חשבון רהיטים אחרים שיכולים או אמורים להיות בו. לעומתם, מאוורר תקרה אינו תופס מקום בחלל החדר כמו יתר אמצעי הקירור, אלא תלוי על התקרה שבדרך כלל לא משמשת כמקום עבור רהיט מסוים.
 3. מפזר את האוויר על פני החדר
  מאוורר שתלוי על התקרה ולמעשה ממוקם מעל כל מה שקיים בחדר – הרהיטים, האביזרים וגם האנשים – מפזר את האוויר בצורה מושלמת על פני כולו. ובצורה כזו, ניתן לקרר את כל החדר באופן שווה ולא שיהיה מקום קר יותר או פחות.
 4. יותר בטיחותי
  כל מוצר חשמלי כמו גופי תאורה יוקרתיים לבית ובמיוחד מאוורר, יכול להוות סכנה לילדים צעירים, לאנשים חסרי זהירות וכדומה. על כן, כאשר הוא ממוקם במקום שלא נגיש כל כך לילדים ואף למבוגרים, הוא יהיה יותר בטיחותי. לא יקרה מצב שבו ילד יגע בו בטעות ויפצע או שמבוגר יתקל בו בחוסר שימת לב ויפיל אותו.
 5. נותן לחדר מראה מעניין יותר
  מאוורר תקרה מעניק לחדר מראה שונה, מראה מעניין יותר ולא שגרתי. מאוורר תקרה אינו דומה לכל אמצעי הקירור הקלאסיים שקיימים כמעט בכל בית וכאשר הוא נמצא בחדר השינה הוא מעניק לו מראה מעניין וייחודי יותר. אז אם אתם מאלה שאוהבים מעניין, התאימו לחדר שלכם מאוורר תקרה.

למידע נוסף על מאווררי תקרה ועל תאורת לד הנכם מוזמנים להכנס לאתר: http://www.homeled.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה