הצרת היקפים בבטן – השיטה המוצלחת ביותר

ההתמודדות הגדולה ביותר שקיימת בציבור היום היא התמדדו מול השמנה ומראה גוף. לרוב נרצה לראות עצמנו רזיו וחטובים ולכן נעשה כל שביכולתנו להגיע לתוצאות הכי טובות שבהן נוכל להסתכל על עצמינו מול הראי ולהיות מסופקים ממה שאנו רואים. לרוב, נעשה שימוש בדיאטות במגוון סוגים על מנת לקבל תוצאות אלו יש שמוסיפים כושר גופני אם אירובי או אנאירובי וזו על מנת לקבל את התוצאה הכי טובה של גוף חטוב המספק את עיניי המתבונן. קיימים היום שיטות נוספות שמאפשרות להגיע לתוצאות יפות על ידי הליך כירורגי, הצרת היקפים בבטן היא אחת מהן.

הצרת היקפים בבטן ניתוח או גלי רדיו

הצרת היקפים בבטן כשמה כן היא. זהו תהליך שבסופו מסת השומן בגוף יורדת וניתן לראות תוצאות של בטן שטוחה והדוקה יותר. הצרת היקפים בבטן ניתן לעשות על ידי ניתוח או באמצעות טכנולוגיה של גלי רדיו. טכנולוגיה זו מאפשרת הצרת היקפים בכך שגלי הרדיו מגיעים עד שכבת ההיפודרמיס ובכך ניתן להתחיל ולשחרר את עודפי השומן שהצטברו במהלך שנים של הזנחה מתחת לעור. בנוסף בתהליך זה של שידור גלי רדיו נבנה קולגן שהוא מה שגורם לעור להיות יותר מוצק. הצרת היקפים בשיטה של גלי רדיו שונה בתכליתה מניתוח מכיוון שתהליך זה אינו תהליך פולשני כמו ניתוח ובאופייה מתאימה לנתח שוק גדול יותר. בנוסף תהליך זה של גלי רדיו לוקח כשלושים דקות זמן טיפול, אין צורך בהחלמה והוא ללא תופעות לוואי.

אז מה עדיף?

ההבדל בין השיטות גדול והבחירה תעשה בהתאם לדרישות המטופל. אם ברצון המטופל לחסוך זמן וכסף כנראה שיעדיף ללכת לכיוון של ניתוח. אם ברצון המטופל לא להיכנס לתהליך פלשני ולא לסכן את עצמו בכלל כנראה שיעדיף את שיטת גלי הרדיו.

למידע נוסף היכנסו לאתר של ד"ר רונן גלזינגר

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה עדיף? רשת חוטית או אלחוטית?
רשתות קוויות טובות יותר לרוב האנשים. הם מספקים יותר אבטחה ויציבות מאשר רשתות אלחוטיות. ההבדל בין רשת...
קרא עוד »
אפר 20, 2023
שטח מעוין – לומדים בקלות
רוצים ללמוד כיצד לחשב שטח מעוין או לבצע שלל חישובי נוסחאות ובדרך הנוחה ביותר שישנה? כדי להצליח עם...
קרא עוד »
פבר 26, 2022
מיכל פלסטיק לתעשיית המזון – למה זה משמש?
מיכלי פלסטיק משמשים בתעשיית המזון כדי לשמור על טריות ולעזור לשמור על בטיחות המרכיבים. מיכלי פלסטיק...
קרא עוד »
פבר 23, 2023