כל המבצעים בסלקום טיוי שלא תרצו לפספס

סלקום טיוי

יש לא מעט חברות בארץ המספקות שירותי כבלים, וכיום גם חברות העוסקות במכירת טלפונים סלולריים, נכנסו לתמונה. בין החברות הללו נתייחס לסלקום טיוי וכמובן כל המבצעים בסלקום שלא תירצו לפספס.

התחרות מיטבה עם הצרכן

מכיוון שכל החברות הללו מתחרות אחת בשנייה, וכל אחת רוצה לגייס כמה שיותר לקוחות, מוצעים מבצעים שונים, חבילות ערוצים בהם אתם אוהבים לצפות, על פי החבילה אותה בחרתם נקבעת העלות. חברת סלקום היא בין החברות היותר פופולאריות והיא מציעה תכנים מובילים. כיום יש לחברה מעל 200,000 לקוחות, וזוהי אינדיקציה מצוינת.

מהם הערוצים בהם תירצו לבחור?

חברת סלקום טיוי מציעה ללקוחותיה לצפות בעשרות ערוצים שונים ופופולאריים, וגם אם תבחרו חבילה הנחשבת לבסיסית, תוכלו ליהנות מהתוכן. אפשר גם לבחור בחבילת הטריפל שהיא יקרה יותר. בסלקום טיוי שלל ערוצים שונים ביניהם: 11, 12, 13, ערוצים לילדים, ערוצים של סדרות, ערוצי אוכל, ערוצי טבע ועוד ערוצים רבים אחרים.

מבצעים ועלויות

חברת סלקום טיוי מציעה ללקוחותיה מבצעים אטרקטיביים, למשל: שלושה ממירים יעלו 99 ₪ כל חודש, סלקום טריפל יעלה לכם 150 ₪ מידי חודש, וקיימת גם חבילת טריפל ספורט, מחירה הוא 199 ₪ כל חודש. כעת, אם תשוו זאת לחברות אחרות, חבילת ערוצים של סלקום טיוי היא בין האטרקטיביות ביותר. כמו כן, ללקוחות חדשים מציעים גם הטבות ומבצעים.

השוואת מחירים

באמצעות אתרי האינטרנט של חברות הכבלים, תוכלו לבצע השוואת מחירי תקשורת באתר משתלם לי, מה שיסייע לכם לבחור את חברת הכבלים וכמובן תמיד קיימים מבצעים. כמו כן גם תוכלו למצוא חברות אחרות המספקות שירותי כבלים, אולם סלקום טיוי זוהי בחירה בין הטובות ביותר, גם בכל הקשור לשירות הלקוחות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משחקי ריצפה לחצר בית הספר
פעם, בעבר הלא רחוק, לפני שהמציאו את הטלפונים החכמים, ילדים יצאו אל הרחובות ושיחקו בעזרת ציורים על...
קרא עוד »
מרץ 13, 2021
עבודה בהייטק ללא תואר – יש חיה כזאת?
במשך השנים לימדו אותנו שללא תואר אקדמי אנחנו לא נוכל או נתקשה מאוד למצוא עבודה בתחומים שונים. ההורים...
קרא עוד »
דצמ 06, 2021
חומרים להדפסת תלת מימד – החשיבות של חומרים איכותיים לעבודת הדפסה איכותית
הדפסות תלת מימד מצריכות מדפסת איכותית וטובה וגם חומרים איכותיים לעבודות הדפסה. החומרים ממלאים את...
קרא עוד »
ספט 19, 2021