כל מה שצריך לדעת על נרגילה אלקטרונית

נרגילה אלקטרונית

נרגילה אלקטרונית יכולה להחליף בהצלחה מרובה את הנרגילה  המסורתית. היא נוחה לשימוש ויכולה להגיע לוואטים גבוהים במיוחד. השימוש בה קל מאוד ונעשה באמצעות סוללות חזקות במיוחד אשר יכולות לתמוך היטב בעוצמת המכשיר. העישון נעשה ישירות לריאות מה שנותן את תחושת העישון כמו בנרגילה מסורתית. ניתן לבחור את המילוי המתאים בהתאם לטעם המעשן. כל אחד יכול איפה לבחור את זאת הנראית לו ביותר וליהנות ממנה כאשר הוא בגפו, במסיבה, או יושב עם חברים.

טעם נעים

הטעמים המופקים בנרגילות אלו הינם מיוחדים. העשן הנותר הינו סמיך ומאפשר למעשן לבצע עימו טריקים שונים להגברת ההנאה והרושם. ניתן לווסת את כמות הניקוטין, ולרוב, הוא מצוי בריכוז נמוך, שכן, נוזלים עם ריכוז גבוה יכולים לגרום לתחושת אי נעימות בגרון בעת אידוי בוואטים גבוהים במיוחד. ניתן למצוא מבחר של נרגילות אלקטרוניות, כמו סיגריות אלקטרוניות, שניתן לרכוש אותן בערכה שלמה  הכוללה מוד וטנק. ניתן למצוא מודים בעלי עיצובים קלאסיים הנוחים לאחיזה ועשויים מחומרים עמידים ביותר. הם מעולים ואין נזילות מתוכם. ניתן למלא אותם  בקלות מהתחתית. במשוכללים יש צ'יפים אלקטרוניים המאפשרים שליטה מעולה.

תהליך העישון

בתוך כל נרגילה קיים סליל מיוחד המחובר לסוללה. הוא מופעל על ידי כפתור מותאם או כאשר השאיפה מתחילה להתבצע. הסליל מחמם את החומר הקיים וכאשר הוא מגיע לטמפרטורות גבוהות אזי הנוזלים בתוכו הופכים לאדים ועשן. את האדים שואף המעשן להנאתו. העישון בה בטוח לחלוטין כל עוד החומרים המוכנסים הם סטנדרטיים ואינם מסוכנים. מומלץ לרכוש אותן אצל משווק בעל מוניטין בתחום המחזיק במלאי מוצרים בינלאומיים מוכרים. קיים מבחר רב באתר האינטרנט שלו ממנו ניתן לבחור בקלות את אלו המועדפים. הכול במחירים נוחים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסרת שיער – האם זה מסוכן?
התהליך של הסרת שיער בלייזר נחשב לנפוץ למדי, וכזה שאיננו מסוכן בכלל, וזאת בהנחה כמובן שעושים אותו...
קרא עוד »
אוק 29, 2019
בית חכם מחיר
החיים המודרניים הביאו לחיינו אין ספור פיתוחים וחידושים אשר הופכים את החיים לקלים ופשוטים יותר. אחד...
קרא עוד »
פבר 16, 2022
מאגרי תמונות
תמונות ברישיון הן חלק חשוב בכל קמפיין שיווק דיגיטלי. ניתן להשתמש בהם בתוכן, פוסטים ברשתות חברתיות,...
קרא עוד »
ספט 02, 2022