כל מה שרציתם לדעת על ניהול מועדון לקוחות

כל מי שהוא איש עסקים ממולח, כזה שעבר דבר אחד או שניים בחיים, יודע טוב שלמעשה בכל מה שנוגע לעסקים אנחנו לא מדברים על מה שהוא בהיכרח תמיד יכול להיות היגיוני לחלוטין. אנחנו חיים במציאות מורכבת ובני האדם הם בהחלט יצורים מורכבים. זו הסיבה בגינה הרבה פעמים רכישה של מוצר זה או אחר היא לא בהיכרח מוצרים שאנחנו מעוניינים לרכוש אותם או שאנחנו מבינים היטב מה הערך שלהם ברמת האיכות על פני שורה של מוצרים אחרים. הרבה פעמים רכישה נעשית ממקום אינטואיטיבי. אולי אהבנו את המוכרת בחנות ואולי התחברנו לפרזנטור של החנות. אבל מה שאנחנו יכולים להגיד הוא שמועדון לקוחות הוא פשוט דרך נהדרת להביא את אותם הלקוחות שוב ושוב.

חישבו על עצמכם. בארנק אולי שוכב אותו כרטיס שאתם לא תמיד נעזרים בו, אבל פתאום מגיע פסח או ראש השנה או כל חג אחר שמלווה פעמים רבות במתן מתנות. אולי אלו יהיו סיבות אחרות שיביאו אתכם לחשוב על פריטים שנמצאים באותה חנות. מה? לא חזרו לחנות בה יש לכם מועדון לקוחות? כמובן שכן.

להגיד שמדובר על מועדון לקוחות זה לא מספיק

כולנו יודעים שלתת מבצעים משתלמים או לבצע כל מיני מהלכים שיאפשרו לכם ליהנות מהלקוחות שחוזרים אליכם זו אופציה אחת אבל היא לא הכל. כאשר יש לכם ניהול מועדון לקוחות הכי חשוב זה להיות בטוחים כי ברגע בו הלקוח יגיע לקופה המבצע יתעדכן עבורו. זה חשוב מאוד, משום שללא מתן שירות יעיל ואפקטיבי עבור אותם חברים במועדון הלקוחות, אתם יכולים להגיד שלום ללקוחות החוזרים ולא להתראות, כי הם פשוט לא יחזרו שוב.

אנחנו כאן עם טכנולוגיה חכמה בדיוק לשם כך

אנחנו כאן מחכים עם טכנולוגיה חכמה בדיוק בשביל זה.

למידע נוסף הכנסו לאתר – https://www.getpose.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה