אופני איזון לילדים – מאיזה גיל נכון להתחיל

רוצים להכין את הילדים שלכם לרכיבה נכונה על אופניים? הדרך המתאימה לכך היא לרכוש עבורם אופני איזון לילדים. הם מושלמים על מנת להרגיל את הילדים לעבור מאופניים בעלי גלגלי עזר, לאופניים ללא גלגלים שכאלה. והגיל שנכון להתחיל בכך הוא לאו דווקא גיל כרונולוגי כזה או אחר, שכן בגילאים צעירים יש הבדלי התפתחות ניכרים בין הילדים. נכון להתחיל בכך על פי הכלל הפשוט, ברגע שהילדים מרגישים בנוח על אופניים עם גלגלי עזר, אופני איזון לילדים הם בעצם השלב הטבעי הבא. אם בכל זאת תרצו סדר גודל, הרי שלרוב בגלאי שנה וחצי עד שנתיים כבר אפשר לקנות אופניים כאלה לילדים והם מסתדרים איתם נהדר. 

ההיגיון שבאיזון – איך אופנים אלה עובדים 

באופן בסיסי, אופני איזון לילדים מזכירים מאוד אופניים רגילים. אין להם כמובן גלגלי עזר אלא שני גלגלים, אולם גם לא מותקנים בהם פדלים. כאשר הילד לא צריך להתרכז בדיווש, הוא יכול להתרכז בשמירה על שיווי משקל ורכישת ההרגל לרכוב באופן מאוזן וללא תמיכה. 

הילד צובר תנופה בעזרת כפות רגליו, ולאחר מכן ממשיך קדימה, תוך שהוא מאזן את גופו בזמן ההתקדמות. באופן טבעי, הילד מרגיש מתי נוח לו להרים את רגליו מהארץ ובמידת הצורך הוא יכול להוריד אותן ארצה. בצורה די מהירה, הילד מתרגל בטבעיות לאזן את גופו תוך אחיזה בכידון. הוא צובר ביטחון ומרגיש בנוח עד שהמעבר לאופניים רגילים מתנהל באופן נינוח וטבעי. 

ניתן להשיג כיום אופני איזון מאיכות גבוהה מאוד, שמצטיינים במשקלם הנמוך. זה עוזר במיוחד לילדים הקטנים, להתרגל אליהם מהר, ליהנות מהרכיבה ולהתקדם בתוך זמן לא רב לאופני דיווש רגילים, כמו של הגדולים.

מחפשים גם קסדת אופניים לילדים ? הקליקו על הלינק

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חושפים תובנות לגבי מוצרי היגיינת משרדים
כאוטוריטה בתחום היגיינת המשרד, השגתי תובנות שלא יסולא בפז על הניואנסים של שמירה על סביבת עבודה נקייה...
קרא עוד »
מרץ 25, 2024
לימוד אנגלית והצלחה עסקית
השפה האנגלית היא ללא ספק השפה מס' 1 בעולם כיום. מלבד העובדה שהיא מדוברת במדינות רבות מסביב לעולם היא גם...
קרא עוד »
ינו 06, 2021
דברים על אמצעי תשלום ורשמים שלא הכרתם
אמצעי תשלום ורישומים אולי נראים כמו מושגים פשוטים, אבל יש בהם יותר ממה שנראה לעין. כסמכות מובילה...
קרא עוד »
ינו 14, 2024