מערכות אבטחה לעסקים

מערכות אבטחה לעסקים

באמצעות מערכות אבטחה לעסקים ניתן ליצור אפקט הרתעה חזק כנגד גנבים, שודדים, פורצים וגורמים מזיקים אחרים. בנוסף, חלק מהמערכות המתקדמות גם יכולות להעניק יתרונות נוספים, נלווים, שאפילו חוסכים לא מעט כסף.

מצלמות גלויות או סמויות לפי הצורך

מערכות אבטחה לעסקים כוללות בדרך כלל מצלמות אבטחה. ניתן להתקין מצלמות מסוגים שונים, הן בתוך העסק והן מחוצה לו. מצלמות חוץ יכולות להיות עמידות בפני מזג אוויר קשה או חבלה. כמו כן אפשר להתקין מצלמות נסתרות או גלויות, לפי הצורך.

אבטחה ובקרה עם מצלמות מתעדות

ניתן לשלב מערכות אבטחה לעסקים עם מצלמות ואזעקות, ואף להטמיע אותם עם ניהול חדרי בקרה מקיפים. מערכות ייעודיות יכולות לזהות פריצות, התקרבות של גורמים חשודים, ניתן להגדיר מצלמה שתקפיץ תמונה של זיהוי תנועה וכן לשלב אמצעי שליטה ובקרה נוספים. תיעוד המצלמה יכול לשמש להקפצת כוח שמירה, לקריאה למשטרה ואף לשמש ראיה על פשע שהתרחש, זיהוי חשודים וכדומה.

מערכות אבטחה בחניונים

מערכות אבטחה מודרניות מסייעות בתפעול חניון, בין אם בתשלום ובין אם חניון המשמש לקוחות או עובדים בעסק. ניתן להגדיר מצלמות חכמות, שקולטות את מספר הרכב ויודעות מתי לפתוח באופן אוטומטי שער או מחסום. זהו פתרון שחוסך כסף וזמן. אין צורך להפקיד שומר אנושי בחניון. אין זמן המתנה עד לבירור זהות הרכב.

בקרת כניסה יעילה

סוג נוסף של מערכת אבטחה לעסקים מתאים כאשר יש צורך לקיים בקרה על כניסת עובדים ואנשים מורשים ולא מורשים. בעזרת מערכות כאלה ניתן לאפשר כניסה לעובדים לפי אזורים שונים, לבצע מידור, בדיקת שעות, גריעת הרשעות מעובדים שעזבו וכדומה. ולסיום משהו אקטואלי – ניתן לשלב מערכת למדידת חום, לצורך זיהוי מחלה אוטומטית, ללא הפרעה בכניסה לעסק.

צרו קשר עוד היום – פתרונות אבטחה ותקשורת – ISEEYOU.

כתוב/כתבי תגובה