אלי רחמין נותן טיפים לתיקון תקלות במחשב

אלי רחמין נותן טיפים לתיקון תקלות במחשב

תקלות מחשב, מחייבות את בעליו להעביר את המחשב לתיקון מהיר ומקצועי. בדרך כלל, אנחנו מציצים בגוגל ויודעים למצוא איש מקצוע באזורינו. בואו ונכיר לכם את המאסטר בתיקוני מחשב – אלי רחמין.

אלי רחמין נותן טיפים לתיקון תקלות במחשב

ישנם כמה טיפים מועילים במיוחד שכדאי מאוד לקחת אותם איתנו לזמנים שבהם המחשב יפסיק לעבוד. אלי רחמין ממליץ ברגע שהמחשב לא עובד, להעביר אותו לטכנאי. אנחנו לא נתווכך עם זה רק חשוב לדעת לאיזה טכנאי מחשבים למסור אותו..

אין ספק שאחד מטכנאי המחשבים הטובים ביותר שניתן למצוא כיום, הוא אלי רחמין. היכולת שלו לטפל בכל בעיית מחשב, גדולה וקטנה כאחד, מותירה רושם רב על הפציינטים שלו.

בעיות מחשב חוזרות ונשנות

ללא קשר לתעשייה בה אתם עובדים, מחשבים ממלאים תפקיד חיוני בפריון הארגון שלכם. לרוב, התקדמות התוכנה והחומרה החדשות שפורסמו לאורך השנים, הפכו אתכם ליעילים יותר מאי פעם.

אבל אם אתם משתמש באופן קבוע במחשבים בתהליכים היומיומיים שלכם, בסופו של דבר, תתקלו בכמה בעיות טכניות שדורשות את תשומת ליבכם. למרבה המזל, יש צעדים שתוכלו לנקוט בהם כדי לתקן את הבעיות ולהמשיך ביום העבודה שלכם.

ביצועים איטיים

ייתכן שתתחילו להבחין בביצועים איטיים יותר ביישומים שבהם אתם משתמשים מדי יום. זה כנראה בעיה הנובעת ממערכת ההפעלה שלכם. בדרך כלל, זו תוצאה של פיצול בכונן C שלכם. 

זו לא בעיה גדולה –  היא נפתרת בקלות על ידי ניקוי תוכנה בסיסי. הפעילו בדיקת מערכת מהירה ממנהל המשימות שלכם, זאת כדי לראות אילו יישומים תופסים את מירב משאבי המעבד וה- RAM. אלי רחמין, טכנאי מחשבים במקצועו, ממליץ להגיע לטיפול יסודי ומקצועי במחשב.

כתוב/כתבי תגובה