המצאות ממוחשבות שהקלו על חיינו

המצאות ממוחשבות שהקלו על חיינו

המאה העשרים ואחת הביאה עמה לא מעט חידושים שיצרו עולם טכנולוגי מתקדם ויעיל. כיום, כדי לבצע שיחת טלפון כל מה שצריך זה ללחוץ על כתפור, כמו גם שבאמצעות מילה או שתיים שנאמרות אל הנייד, או נכתבות בשורת חיפוש במחשב – אפשר לקבל מידע בכל נושא.

בעולם טכנולוגי מתקדם ראו באתר https://www.barakk.co.il, זמני הטיסה התקצרו וניתן לחצות יבשות במהירות, אפשר להגיע אל כל מקום עם הכוונה מלאה ואף לאתר את הילד בקלות כמו גם את הכלב או החתול.

אילו המצאות הפכו בולטות ומשנות חיים ועסקים?

הנה כמה דוגמאות:

רשת האינטרנט – world wide web  זאת הגדרתה של רשת האינטרנט שהפכה לצינור מידע עצום המקנה מידע ופתרונות בכל צורך. האינטרנט, שעשה את דרכו אלינו כבר בשנות ה90 , מאפשר צינור עצום להעברת מידע בכל תחום, בכל נושא ובכל זמן. לכן מדובר בהמצאה מספר 1!

סמארטפונים – סמארטופונים אשר החלו את דרכם כטלפוניים ניידים גדולים, כבשו את חיינו ונראה שכיום אם אין לך סמארטפון – אתה פשוט לא קיים! עם הנייד שלנו אנו גולשים ברשת האינטרנט, מבצעים שיחות בקלות, שולחים הודעות בשנייה ונעזרים באפליקציות שמסדרות לנו את החיים. לכן הסמארטפון הוא מקום 2 מבחינתנו.

קופות רושמות – קופות עם מסוף אשראי הפכו לפריט חובה בכל בית עסק. קופה ממוחשבת חכמה היא האמצעי החשוב ביותר בכל בית עסק והיא מחליפה את הקופות הישנות או את החשבונייה ששימשה בשנים מוקדמות של המאה ה – 20 לביצוע חשבונות. קופה רושמת מאפשרת ניהול מלאי, בניית מועדון לקוחות, שיפור שירות ועוד, וזאת בנוסף לניהול חשבונות בצורה מהירה. לכן עבור בעלי עסקים מדובר בהמצאה חשובה המדורגת כמספר 3.

זה נכון, המצאות חשובות אינן חסרות, אך עדיין יש להתמקד באלה המייעלות את החיים הפרטיים ואת בית העסק. אז זה הזמן להתחדש באמצעים הנחוצים לכם מכל!

כתוב/כתבי תגובה