עלות הובלת דירה

עלות הובלת דירה

הסכום אותו תתבקשו לשלם בעבור הובלת דירה נקבע על פי מספר פרמטרים שעלולים להשתנות ברגע האחרון ובהתאם לגרום לשינוי במחיר. חשוב לקחת בחשבון מצב בו המחיר הסופי שתתבקשו לשלם יהיה גבוה מזה שנקבע מראש. אנו נסביר כאן כיצד נקבעת העלות של כל הובלה ומהם הפרמטרים שמשפיעים על המחירים ועלולים לשנות אותו בדקה ה-90. 

מחירון הובלת דירות

המחיר הממוצע אותו תתבקשו לשלם בעבור הובלה של פריט בודד הוא כ-400 שקלים. בעבור הובלה של דירה קטנה (עד 2.5 חדרים) התעריף הממוצע הוא כ-1,400 שקלים. הובלה של דירה בת 4 חדרים תעלה לכם בממוצע כ-2,000 שקלים. 

הפרמטרים שמשפיעים על המחיר

תמחור של הובלות 5 כוכבים מתבצע בצורה הוגנת בהתאם להיקף העבודה והמורכבות שלה. כך למשל, כאשר מדובר בבית גדול שדורש יותר זמן עבודה ויותר עובדים – המחיר עולה בהתאם. אם המרחק בין שני היעדים גדול ההוצאה של חברת ההובלות על הדלק וזמן העבודה עולה וכך גם המחיר. הובלות בעונת הקיץ תהיינה לרוב יקרות יותר בהשוואה לעבודות דומות שמתבצעות בחורף. הסיבות לכך הן עומס, ביקוש רב וצורך בצוות גדול יותר בעקבות החום הכבד. המיקום של הדירה בבניין משמעותי גם כן למחיר, בעבור הובלת דירות מורכבות לגישה או דירות שממוקמות בקומה גבוהה בבניין ללא מעלית, תשלמו יותר. 

איך מתמחרים הובלת דירה?

  1. המרחק בין שני היעדים
  2. הנגישות לכל אחת מהדירות
  3. כמות התכולה והרהיטים
  4. העונה בה מתבצעת ההובלה
  5. תוספת של שירותי אריזה, פירוק והרכבה, הזמנת מנוף

כל סיבה שמגבילה את הגישה אל הדירות ומסרבלת את עבודת ההובלה עלולה להביא לעלייה במחיר. על כן, כדאי למסור לחברת ההובלה (חברת הובלת 5 כוכבים למשל) את כל הפרטים מראש ואף להזמין אותם לסיור בבית לטובת מתן הצעת מחיר מדויקת. 

כתוב/כתבי תגובה