משחקי ריצפה לחצר בית הספר

משחקי ריצפה לחצר בית הספר

פעם, בעבר הלא רחוק, לפני שהמציאו את הטלפונים החכמים, ילדים יצאו אל הרחובות ושיחקו בעזרת ציורים על הרצפות. קלאס היה המשחק שקישט הכי הרבה את הרחובות וילדים רבים נהנו מקפיצה מחושבת על המספרים השונים. היום כמעט ולא רואים את המשחקים האלו אך קיימת האפשרות להקים מגוון משחקי ריצפה לחצר בית הספר בצורה מאורגנת.

משחקי ריצפה לחצר בית הספר – מה זה אומר?

זה אומר קלאס!

רוצים הזדמנות להציג לילדים הלומדים כיום במה הייתם משחקים בעצמכם כילדים? חלק ממשחקי הריצפה לחצר בית הספר הוא הקלאס שלגמרי יכול לגנוב את ההצגה. קפיצות בין רגל אחת לשתיים בזמן שצריך לחשב את המספרים הוא לא פשוט ויכול לרתק ילדים רבים שרק רוצים להצליח ולהגיע לסוף ובשלום.

זה אומר חידות!

מה יותר טוב מחידות ענקיות במרכז חצר בית הספר שיגרמו לילדים לשתף פעולה אחד עם השני כדי להגיע לפתרון החידות כולן? חידות הן דרך נהדרת תמיד לגרום לילדים להפעיל את החשיבה שלהם ואין דרך טובה יותר מלייצר סיעור מוחות בין תלמידים כאשר הם נלחמים יחד להגיע אל הפתרון ואל הניצחון.

זה אומר פאזלים!

מי שלא מת על חידות אבל ממש אוהב פאזלים יהיה ממש שמח לגלות חלקי פאזל ענקיים מחכים בשטח בית הספר. גם פה מדובר במשחק בו יכולים מספר תלמידים להשתתף, לשחק ולחשוב יחד, להכיר אחד את השני ולגלות מכנה משותף באהבת הפאזלים. פאזלים מפעילים את החלק היצירתי של המחשבה, יתרון משמעותי בקרב ילדים.

לסיכום,

משחקי ריצפה ענקיים, משחקים קטנים שהופכים לגדולים, יגרמו לכולם ליהנות ולא רק לילדים. אבל לגלות משחקי ריצפה בחצר בית הספר, זה חלום שמתגשם כשאפשר לשחק ולהחכים ביחד מאשר לשבת בכיתה וללמוד.

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף – https://www.odteam.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה