איך לבחור חוג פייתון לילדים?

עולם ההייטק נוצץ מתמיד והוא מושך אליו מאות רבות של סטודנטים ומתלמדים רבים שרוצים טעימה מהתנאים המפנקים והעולם המרתק הטמון בו. מדובר בקשת רחבה של תחומים הקשורים לטכנולוגיות עילית על ידי שימוש בשפות תכנות מתקדמות, בהן שפת פייתון. פייתון זו שפת תכנות מהנישה של מונחית עצמים, והיא מאפשרת למשתמש בה ליצור כמעט כל סוג של אפליקציה ותוכנה על גבי המחשב או הטלפון. 

אז איך אתם אמורים לדעת כיצד לבחור חוג פייתון לילדים שלכם?

קורס פייתון לילדים, מקנה יתרונות רבים. הוא  מפתח את יכולת החשיבה של הילד, מוציא החוצה את היצירתיות שבו ומכניס אותו לעולם מרתק של אינסוף אפשרויות בלתי מוגבלות. כאשר אתם באים לרשום את הילד שלכם לחוג פייתון, חשוב להקפיד על כמה דברים. בדקו את המומחיות של מי שמעביר את השיעורים במסגרת החוג – עד כמה הוא מבין בעקרונות תכנות ועד כמה הוא שולט בשפת פייתון? בקשו לראות תכניה מסודרת של רשימת כל הנושאים שהוא מתכוון להעביר לילדים, ועד כמה היא מקיפה. 

שימו לב כמה אתם משלמים לעומת כמה שאתם מקבלים. כמובן שאין תחליף ללימוד פרונטלי, אך האם הרמה של מי שמעביר את החוג גבוהה יותר מהחומר החינמי המופץ באינטרנט, כזה שהילד שלכם יכול ללמוד בכוחות עצמו ממילא?

מדוע דווקא פייתון?

פייתון היא שפה מיוחדת שהיתרונות שלה רבים מנשוא. ראשית, התחביר שלה, ה"סינטקס" מאוד קל, פשוט להבנה וקצר ביותר בהשוואה לשפות תכנות אחרות כמו c++ או java. בעזרת שפת פייתון ניתן לבנות אפליקציות מעניינות ומלהיבות במיוחד, לרבות משחקים, אפליקציות לנייד, תוכנות לסביבת שולחן עבודה וכמובן סייבר ואבטחת מידע. מה הפלא שהיא נמצאת בראש רשימת שפות התכנות הפופולריות ביותר בשנים האחרונות.
למידע נוסף על לימודי תכנות לילדים לחצו על הלינק

כתוב/כתבי תגובה