איך לבחור עמדת טעינה לרכב חשמלי

עמדת טעינה היא המרכיב החשוב ביותר ברכב חשמלי. יש לטעון את הרכב לפני שניתן לנהוג בו ולאחר מכן להטעין אותו מחדש בסיום. תחנת טעינה צריכה להתחבר למקור חשמל, ובעלת עוצמת אות טובה. כמו כן, צריך שיהיה לו מספיק מקום לרכב לאחסן את הסוללות שלו בזמן שהן נטענות.

איזו סוג של עמדת טעינה מתאימה לך תלוי בצרכים שלך ובסוג הרכב שברשותך. אם אתם מחפשים להטעין את המכונית שלכם עם רכב חשמלי, אז מטען סטנדרטי 120V פלאג-אין יעשה את העבודה. אבל אם אתה רוצה לטעון את המכונית שלך באמצעות תקע AC, אז שקע 240V או 220V יתאים יותר.

עמדת הטעינה היא מרכיב מרכזי של רכב חשמלי. עמדת הטעינה יכולה לשמש לטעינת הסוללות ולספק כוח לאלקטרוניקה השונות ברכב. בבחירת עמדת טעינה חשוב להתחשב בקיבולת שלה (כמה היא יכולה לטעון) ומיקומה (היכן היא תשמש). כמו כן יש לשקול כמה זמן ייקח להטעין את המצברים כדי שלא תצטרכו לחכות יותר מדי זמן לפני שתוכלו להשתמש ברכב החשמלי שלכם.

מה צפוי לנו בעתיד? 

בעתיד נוכל לבחור את עמדת הטעינה המתאימה לנו ביותר. הסיבה לכך היא שיהיו מגוון רחב של עמדות טעינה זמינות בשוק. אנחנו צריכים לוודא שאנחנו לא מבזבזים את הזמן שלנו על עמדות טעינה שאינן משרתות את הצרכים שלנו.

חשוב לנו להבין איך בוחרים עמדת טעינה לרכב חשמלי. אנחנו צריכים מטען שיכול להציע יותר מסתם טעינה של סוללות והוא גם צריך להיות קל מספיק כדי שנוכל להשתמש בו בבית או בעבודה. זה צריך להיות גם מספיק מקום ויכולת כוח כדי שנוכל לא רק להטעין את כלי הרכב החשמליים שלנו אלא גם להשתמש בהם כמכשירים ניידים בזמן נסיעה או נסיעה. 

פרטים באתר: https://www.voltec.co.il/

כתוב/כתבי תגובה