איך להוציא ולקבל קישורים מבלי לפגוע באתר שלך?

בניית קישורים לאתר היא אחת הדרכים הטובות ביותר לקדם אותו. היא כמובן לא הפרמטר היחיד שצריך להשקיע בו בקידום אורגני בגוגל ובכלל במנועי החיפוש אולם הקישורים משחקים תפקיד מרכזי בכל הליך קידום ללא ספק בכך.

על כן אנו רוצים לוודא שההליך מתבצע בצורה הנכונה וכך גם בניית הקישורים לאתר צריכה להתבצע באופן טבעי ככל האפשר.

יש חוקיות מסוימת לגבי בניית קישורים לאתר ואפילו לבניית קישורים פנימיים בתוך האתר או הוצאת קישורים מהאתר לאתרים אחרים. כדאי להשקיע מעט בלימוד הנושא לפני שמבצעים פעולות שונות באופן עצמאי ו/או לשכור חברת קידום אתרים אורגני מקצועית שתבצע זאת עבורכם.

אל תכניסו יותר מדי קישורים במכה אחת

ההמלצה הראשונה שלנו היא לא להשקיע בקישורים רבים במכה אחת. אם מדובר באתר חדש או אתר שלא רגיל לקבל כמות גדולה של קישורים הרי שיראה מוזר מאוד שלפתע האתר מקבל כמות גדולה של קישורים במכה.

לכן הימנעו מרכישה מוגזמת של קישורים איכותיים במכה אחת אלא אם כן אתם יכולים לתזמן את הפרסומים שלהם ולפרוס לאורך זמן.

לקשר בצורה טבעית ולא כל הזמן מאותו אנקור

כאשר אתם מקשרים לאתרים שלכם מרחבי הרשת, נניח מתוך מאמר מסוים שהעליתם לאתר אחר, חשוב מאוד לדעת לגוון מדי פעם את אופן הקישור ולא לקשר אל האתר כל הזמן מאותו אנקור ולאותו עמוד. השתדלו לקשר מביטויים שונים, לעמודים שונים ולעתים אף לקשר מכתובת URL חופשית ולא מתוך ביטוי.

אל תגזימו עם הקישורים מכל עמוד באתר

גם בקישורים הפנימיים באתר שלכם יש נטייה לאנשים מסוימים להתפזר יותר מדי עם הקישורים. קישור אחד ממאמר לעמוד אחר באתר אומר להספיק, לעתים שני קישורים יעשו את העבודה זה תלוי כמובן באורך המאמר. מומלץ לא להגזים עם כמות הקישורים.

כתוב/כתבי תגובה