איך משווקים עסקים בזירה הטכנולוגית?

איך משווקים עסקים בזירה הטכנולוגית?

עולם הפרסום חווה בעשורים האחרונים שינויים דרסטיים בדרכי הפעולה הכי בסיסיות שלו. אם עד לשנים האחרונות עמוד התווך המרכזי של עולם הפרסום נשען על מודעות, שלטי חוצות ופרסומות בטלוויזיה, כיום אנו חווים טלטלה של ממש. פרסום שינה את מרכז הכובד שלו ומתרכז כיום בעיקר בתחום השיווק האינטרנט.

הזירה הטכנולוגית על המפה

תפיסת העולם של אנשי השיווק נדרשה לתהליך התאמה כמו גם כל השיח השיווקי. כיום כל עסק קטן יכול להפוך לשחקן מרכזי בשוק עם קידום ברשתות החברתיות או דרך מנועי החיפוש. הזירה הטכנולוגית מביאה לקדמת הבמה את האפשרות ליצור קשר בלתי אמצעי גם מול עסקים קטנים ובינוניים וכך פותחת את התחרות בשוק מחדש.

שיווק עסקים

מנהלים תחרות בעולם הניו מדיה

באופן מסורתי עולם השיווק הוא עולם מאוד יצירתי אשר מאפשר חופש פעולה רב לכל השחקנים המעורבים. ועדיין הפעילות המרכזית גם כאשר מדובר בפרסום בניו מדיה מתרכזת ביצירת תוכן מושך ומבדל. על מנת שכל עסק יוכל להגיע אל קהל הלקוחות המתאים ביותר לשירותיו יש לפתח שיח ישיר מול הלקוחות. בין אם מדובר במודעות כתובות, סרטונים או תמונות תדמית, תמיד יש את האפשרות לבדל ולשבור את הדפוס.

תחרות בזירה הטכנולוגית מתרחשת באמצעות עזרים טכנולוגיים. זו בדיוק הסיבה לשימוש ההולך וגובר בצילום מטלפונים ניידים של אירועים בזמן אמת כמקור פרסומי. הלקוחות מקבלים את תחושת הקרבה למותג ומוכנים להשקיע את כספם בגלל שהוא נתפס כאמין יותר ממותג המפרסם תמונות וסרטונים ערוכים למשעי.

עוסקים במלאכה

כל עסק אשר רוצה לשרוד בעולם התחרותי של ימינו חייב לעסוק בקידום בין על ידי פרסום מסורתי ובין עם קידום ברשתות החברתיות. יצירת התוכן לכשעצמה היא עיסוק אשר לוקח זמן ודורש משאבים רבים מעסקים. ניהול תוכן כיום היא משרה אשר עומדת בפני עצמה ומותגים רבים בוחרים להחזיק איש תוכן על מנת לוודא כי הקשר הישיר עם קהל הלקוחות נשמר ללא הפסקה. כמובן שכל החלטה תלויה בדרישות בית העסק ובתהליך האסטרטגי אותו הוא רוצה לקדם. רק כך ניתן להביא לקידום של ממש.

כתוב/כתבי תגובה