משרות יועץ אבטחת מידע – מתי לעבור מיועץ למנהל בפועל

אבטחת מידע הינה אחד התחומים החמים ביותר בהייטק. ככל שרמות האיומים עולות (והן אכן עולות), כך עולה גם ההשקעה בפיתוח ושיפור פתרונות אבטחה. במקביל, גדלה החשיבות של יועץ אבטחת מידע. ואכן, לא חסרות כיום משרות יועץ אבטחת מידע. ושאלה רבת משמעות היא מתי העוסקים בכך מרגישים שהגיע הזמן לעבור הלאה. קבלו רמז – תחושת רוויה ומיצוי היא המפתח שמעיד כי הגיע הזמן לעבור לתפקיד ניהולי. 

מצאו משרות אבטחת מידע באתר שלנו להשמה להייטק >>> 

סייבר או ניהול, זו השאלה 

בין תפקידיו השונים של יועץ אבטחת מידע ניתן לציין ייעוץ אבטחת מידע לחברות וארגונים, מיפוי איומים, סקירה של מערכות ידע וזיהוי נקודות תורפה. כמו כן, משרת יועץ אבטחת מידע עשויה להידרש על מנת לעזור לעסק להטמיע פתרונות טכנולוגיים שהרגולטור מחייב. יועצים מועסקים בחברות הייטק, בחברות תעשייה, בגופים שמקיימים בהם צעדי מחקר ופיתוח, בתעשיית התרופות, בתחום המשפט, בשיווק ומכירות (עם דגש על מאגרי מידע ופתרונות סליקה), מערכת הבנקאות והביטוח ועוד. 

יועצי אבטחת מידע יכולים למצוא סיפוק רב בתפקידי סייבר שונים, עם עליה ברמות השכר ושינוי תיאורי התפקיד. אנשים ששואבים סיפוק ועניין מהעיסוק בנושאי הליבה, יכולים להישאר בתחום זה שנים רבות, עם הסמכות מגוונות והתמקצעות בתשתיות, תקני אבטחת מידע חדישים ועוד. ברגע שבו מרגישים סוג של מיצוי אך עדיין התחום בכללותו ממשיך לעניין, אפשר לעבור לתפקידי ניהול בתחום. חלק מהמנהלים מעדיפים לשלב בתפקידם פן מסוים של ייעוץ, אבטחת מידע וסייבר. אחרים מגלים יותר סיפוק מהאספקט הניהולי, התווית מדיניות, חלוקת משימות והובלת הצוות קדימה. רק לאחר שתעסקו מספר שנים בתחום, תוכלו באמת לענות על השאלה, מה תרצו יותר בעת

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבצע פרסום בפייסבוק בצורה יעילה
הפייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם ומונה מיליונים משתמשים ישראלים, שרבים מהם נכנסים...
קרא עוד »
ינו 08, 2020
עלות הובלת דירה
הסכום אותו תתבקשו לשלם בעבור הובלת דירה נקבע על פי מספר פרמטרים שעלולים להשתנות ברגע האחרון ובהתאם...
קרא עוד »
ינו 06, 2021
רשלנות רפואית בזמן היריון
הריון הינו פלא, קסם של הטבע, לכאורה אמור לעבור ללא כל בעיות מיוחדות, אך בפועל הדבר אינו תמיד...
קרא עוד »
ינו 06, 2021