עיצוב לוגו

עיצוב לוגו

כל אדם שפותח עסק, חושב ישר על הצורה שבה הוא יבנה את הלוגו שלו. נכון, יש משהו בתהליך עיצוב לוגו לחברה או לכל בית עסק ש"עושה את זה" וכולנו, רוצים להיות חלק ממיתוג מסוים. הדרכים לבנות לוגו רבים ועליהם, נביא במאמר זה.

עיצוב לוגו

לוגו, הוא סמל החברה או המותג שלכם ולמרות שהוא לא תופס יותר מדי מקום, הוא מכיל בתוכו יתרונות עוצמתיים שבאמת צריך להבין לפני שבונים לוגו לבית עסק.

הלוגו שלכם, צריך להיות גלוי בכל מקום שאתם הולכים אליו – הן באינטרנט והן בעולם האמיתי. הוא צריך להיות גלוי ברשתות חברתיות, סרטונים, חתימות דוא"ל, מוצרים פיזיים ועוד. 

דוגמא ללוגו מנצח

תחשבו על מותג כמו אפל. אין ספק, מוצריה מוכרים מאוד. אך ככל שהסמארטפונים והמחשבים יתחילו להיראות דומים יותר ויותר, הלוגו שלה יישאר מזהה ייחודי לחברה, וניתן יהיה לזהות אותו בקלות ולחבר אותו למותג של אפל.

אך אל תטעו – לוגואים אינם מיועדים רק לחברות גדולות. כל עסק, ואפילו יחיד, שרוצה להתבלט ולקדם מודעות למותג, צריך לוגו.

איפה מזינים לוגו?

  • מדיה חברתית
  • אתר אינטרנט
  • ספרים אלקטרוניים וניירות לבנים
  • תמונות מותאמות אישית עם סימני מים

יצירת לוגו מקצועי

יצירת לוגו, אינה תהליך פשוט וקל, והיא נשענת על גורמים רבים מגופנים ועד צבעים ועוד. לוגו לחנות בגדים, יהיה שונה מלוגו לחנות שעונים או לחנות אופניים כמובן. ולכן, רצוי מאוד שאדם מוסמך ומקצועי, יעשה זאת עבורכם.

מדוע המותג שלכם צריך לוגו?

בניית עסק בימים אלה, מחייבת כל אחד לעשות לעצמו לוגו, כזה שירוץ בכל מיני פלטפורמות שבהן ניתן יהיה "לשחק" עם הלוגו, ולהביא אותו לכמה שיותר גולשים.

כתוב/כתבי תגובה