מחפשים עבודה ב QA? מגוון משרות QA אצלנו באתר

QA   (Quality Assurance)הוא תהליך של בדיקת איכות המוצר או השירות. צוות ה-QA  אחראי לקבוע האם המוצר או השירות עומדים בסטנדרטים של החברה וכי הוא בטוח לשימוש. מחפשים עבודה ב QA? מגוון משרות QA אצלנו באתר. זו הדרך שלכם להיכנס לתחום ובקלות!

הקריירה ב QA היא אחד התחומים המרגשים ביותר של פיתוח תוכנה. היא צומחת בקצב מהיר, והצפוי שבשנים הקרובות יגדל מספר מפתחי התוכנה שהתחילו עם QA. צמיחה זו בתעשייה מציעה הזדמנויות לצעירים להתחיל את הקריירה שלהם בתחום זה. ככזה, QA הוא גם תחום המציע הזדמנויות קריירה למחפשי עבודה ברמת הכניסה, כמו גם לבוגרים. למידע נוסף על קריירות ב-QA ותחומי פיתוח תוכנה אחרים, תוכל להשתמש בכל הכלים המצויים אצלנו באתר. 

קריירה בתחום QA.  

זוהי עבודה מאוד מאתגרת שכן אתה צריך להתמודד עם הסביבות והתהליכים השונים. אתה צריך להיות מסוגל ליצור ולבדוק תוכנה שתשמש את הלקוחות המגוונים. אם אתה מחפש משהו לטווח ארוך יותר, אתה יכול בהחלט להתפתח וגם להיות מהנדס בתחום זה. באתר תוכל למצוא מגוון משרות, החל ברמות בסיסיות ועד לרמת מהנדס ומעלה. 

השכר הממוצע למשרה גבוה למדי. יש הרבה חברות שמעסיקות אנשים שיש להם לפחות 5 שנות ניסיון ב-QA או שלמדו באוניברסיטאות מובילות. אפילו  חברות גדולות כמו אמזון, מיקרוסופט, פייסבוק וכו' זקוקים לאנשי מקצוע בתחום הזה. 

זה נכון שחברות רבות מחפשות דרך להפוך את הבדיקות לאוטומטיות, אבל תמיד גם לגורם האנושי יהיה תפקיד חיוני. זהו אתגר גדול מכיוון שלחברות רבות יש אסטרטגיות ודרישות בדיקה שונות. אם כן, על מנת להתחיל קריירה בתחום, עיין במידע שלנו והתרשם ממגוון המשרות הפנויות, עכשיו באתר. לחיפוש משרות QA היכנסו לאתר שלנו: https://expoint.co/he/

כתוב/כתבי תגובה