עלות תיקון מחשב מק

עלות תיקון מחשב מק

אם אתם לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר – יש לכם בבית מחשב מק אחד לפחות. המחשבים של חברת אפל ידועים כאיכותיים ועמידים במיוחד, אך גם הם אינם חסינים מפני נפילות, נזקי רטיבות ותקלות אחרות שדורשות הגעה מהירה עם המחשב אל מעבדה מקצועית לתיקון מחשבי אפל. אנו נסביר כאן כמה עולה לתקן מחשב מק והיכן כדאי לבצע את התיקון. חשוב להבהיר שלא כל טכנאי מחשבים מסוגל לתת מענה לתקלות של מחשבי מק. על מנת לקבל מענה מדויק ומקצועי יהיה עליכם למצוא מעבדה שמתמחה בתחום. 

מתי כדאי להגיע אל המעבדה?

ההשקעה שלכם בקניית מחשב מק היא אכן השקעה נבונה לטווח הארוך. המחשב צפוי לשמש אתכם באופן יומיומי ללא תקלות במשך מספר שנים. פנייה אל מעבדת התיקונים נחוצה בעיקר כאשר המחשב נחבל. הפניות הנפוצות הן המעבדות הן בקשה להחלפת מסך, החלפת מקלדת, החלפת סוללה. החלפת דיסק קשיח ותיקון של שקע הטעינה. הגעה אל המעבדה מומלצת מיד לאחר שנגרם נזק למחשב או כאשר אתם מבחינים שהוא אינו מתפקד בצורה תקינה. 

כמה עולה לתקן מחשב מק?

עלות תיקון מחשב מק תהיה לרוב גבוהה יותר מזו של מחשבים אחרים. המחירים של חלקי החילוף שמתאימים למחשבי מק גבוהים כמעט פי 2 בהשוואה לעלות של חלקי חילוף לשאר המחשבים. גם התיקון עצמו יהיה לרוב מורכב יותר בשל המבנה של המחשב והדרישה במעבדה שמתמחה במחשבי מק כמו מעבדת אגס נגוס תל אביב.

היכן מתקנים מחשבי מק?

כמשתמשים מרוצים של חברת אפל אתם בוודאי יודעים שיש לכם ביד מוצר איכותי שאינו מרבה להתקלקל. מחשבי מק סובלים פחות מווירוסים בזכות מערכת ההפעלה הסגורה של אפל. במידה ובכל זאת מופיעה תקלה חשוב לפנות במהרה אל מעבדה מקצועית ומורשית. אל תמהרו לבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר או במעבדה הקרובה ביותר מבלי לוודא שיש להם את היכולת לתת לכם מענה מדויק ונכון. 

כתוב/כתבי תגובה