חזייה רפואית לאחר ניתוח הגדלת חזה

ההחלטה לעבור ניתוח להגדלת חזה יכול להגיע בכל מיני תחנות שונות באורך החיים.

הסיבות העיקריות לעבור הגדלת חזה הן בגלל שצורת החזה השתנתה אחרי תקופת היריון וההנקה, סיבה נוספת היא שתמיד היו לך חזה קטן מהרגיל והחלטת שהגיע הזמן בחיים לעשות את השינוי ולהגדיל את מידת החזה שלך וסיה שהיא הכי נפוצה היא בגלל שעון הזמן שגרם לשינויים הפיזיולוגיים כל אלו הן הסיבות השכיחות ביותר להגיע למסקנה שהגיע הזמן לעבור ניתוח להגדלת חזה.

מה קורה אחרי ניתוח הגדלת חזה

אחרי שעברת ניתוח להגדלת חזה סביר להניח שתרגישי קצת כאבים באזור השדיים. חשוב לזכור למרות שהמנתח הפלסטי שבו בחרת (אם הוא מקצוען) אמור לתת לך או לכל מנותחת שבוחרת לעבור ניתוח הגדלת חזה, מרשם עבור משככי כאבים שיקלו על תקופת ההחלמה מהניתוח להגדלת חזה.

דבר מאוד חשוב ואפילו קריטי וגם הרופא הפלסטי שלך אמור להגיד לך את זה הוא השימוש בחזייה רפואית.

חזייה לאחר ניתוח איכותית ורפואית תעניק לך תמיכה נוחה למשך כל תקופת ההחלמה אחרי הניתוח והסיבה שאנחנו מתעקשים להתמקד על זה כי השימוש בחזייה רפואית נועד לאפשר לשדים להחלים בצורה הטובה והיעילה ביותר.

מה חשוב לדעת ולבדוק בחזייה רפואית

הנה כמה דברים שחשוב מאוד לדעת בבחירת חזייה רפואית אחרי ניתוח הגדלת חזה:

  • העיצוב של החזייה – חשוב מאוד שהעיצוב של החזייה הרפואית יהיה נוח, שהחזייה תיהיה מבד נושם ועם מגע נעים וקל. חשוב להקפיד שבמהלך השינה יהיה לך נוח.
  • להתאים את החזייה בהתאמה מושלמת לגוף – תוודאי שיש מספר סגירת ווים מלפנים ועם ווי ביטחון ואם אפשר שיהיה מספר שורות של סגירת מעל הכתפיים כדי שתוכלי להתאים את גובה החזייה הרפואית.
  • חזייה רפואית קריטית לשימוש אחר ניתוחי הגדלת חזה והיא חייבת להיות עשויה מבד היפואלרגני, ולהיות איכותית כמו של חברת isavela כדי למנוע היווצרות חיידקים, פטריות, זיהומים וגירויים באזור הניתוח.

שיהיה לך לבריאות!

כתוב/כתבי תגובה