מה זה NFT?

האסימונים הדיגיטליים שעושים מהפכה

אסימונים הם נכס דיגיטלי עם קבוצה מסוימת של פונקציות. הם משמשים בעולם הקריפטו לייצוג ערך וניתנים להעברה בין משתמשים וארגונים.

אסימונים הם סוג של מטבע קריפטוגרפי שניתן להשתמש בו בבלוקצ'יין מסביר ניב נינבורג. הם נוצרים בדרך כלל על ידי חברה או ארגון וניתן להשתמש בהם כדי לתמרץ משתמשים ומפתחים. אסימונים יכולים לשמש גם כחלופה למטבעות מסורתיים כמו דולרים ויורו, אשר נגרמו לפיחות עקב אינפלציה.

כשאנחנו מדברים על מטבעות קריפטוגרפיים, אנחנו חושבים לעתים קרובות על ביטקוין. עם זאת, ישנם מאות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שיש להם תכונות ומטרות ייחודיות משלהם.

עוד מוסיף ניב נינבורג, הם בלתי ניתנים להחלפה, מה שאומר שברגע שהם נעלמו, הם נעלמו לתמיד ולא ניתןNFTאסימוני להמיר אותם לאסימונים אחרים. לא ניתן לקבוע את ערכו לפי העלות שלו, אלא לפי הביקוש אליו בשוק. האסימונים הללו משמשים לעתים קרובות כשיטה להעברת ערך בעולם הבלוקצ'יין. הם משמשים גם לייצוג בעלות ברשתות ומשחקים שונים. כדי לקבל אותם, צריך להשקיע בהם אנרגיה וזמן, מה שהופך אותם לאסימונים שאין להם תחליף שלא ניתן לשכפל או להעתיק.

אסימונים שאינם ניתנים להחלפה הופכים פופולריים יותר ויותר בעולם הקריפטו מכיוון שניתן לסחור בהם, למכור אותם ולהחליף אותם בנכסים דיגיטליים אחרים. שוק האסימונים שאינם ניתנים להחלפה צפוי לגדול באופן אקספוננציאלי במהלך השנים הקרובות עם פרויקטים חדשים רבים שפותחו.

הם דומים למטבעות קריפטוגרפיים אחרים בכך שהם מבוזרים ואין להם סמכות מרכזית. עם זאת, יש להם גם כמה הבדלים משמעותיים. הם אינם מסתמכים על כרייה כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים; במקום זאת הם משתמשים בתהליך שנקרא טביעה. זה נעשה לעתים קרובות על ידי שימוש בכוח העיבוד הפנוי של המחשב כדי ליצור אסימונים חדשים בניסיון להגדיל את האספקה במחזור של האסימון מבלי להגדיל את המספר הכולל של האסימונים במחזור.

כתוב/כתבי תגובה