טכנולוגיות שונות לניהול חניונים

טכנולוגיות שונות לניהול חניונים

כל בעל חניון יודע שכדי שהעסק שלו ימשיך למשוך לקוחות, החניון מוכרח לתפקד באופן יעיל, מהיר ושוטף. אנשים הבוחרים להשתמש בשירותי החניון מעוניינים בשירות מהיר ויעיל, כך שהם יוכלו להיכנס עם רכבם אל תוך החניון ולמצוא חניה בקלות.

לצורך שמירת הסדר והארגון הנדרש בחניונים השונים, קיימות מגוון מערכות מתקדמות ויעילות לניהול חניונים באופן המושלם. בעבר היה נהוג להיעזר בשירותים של שומרים אנושיים שאיישו את הכניסה והיציאה לחניון, גבו תשלום וערכו סדר כללי במהלך החנייה.

כדי לחסוך בעלויות של אחזקת כוח אדם שכזה, וגם כדי לקבל שליטה מלאה בכל מה שקורה בחניון בכל רגע, מומלץ מאוד להיעזר במערכות המתקדמות לצורך ניהול החניון בצורה יעילה.

פתיחה וסגירת שערים באופן אוטומטי

קיימות מערכות מתקדמות המאפשרות בקרת כניסה, פתיחה וסגירה של שערי החניון באופן אוטומטי. באמצעות סריקה של לוחית הרישוי, המערכת מזהה את הרכב בכניסה לחניון וכך ניתן לדעת באיזה שעה הוא נכנס לחניון כדי לגבות תשלום בהתאם ביציאה. כך לאחר שהאדם משלם ובא לצאת מהחניון, המערכת מזהה את מספר הרכב ואת כך שהוא שילם ופותחת לו את השער ליציאה.

ספירת רכבים בזמן אמת

שירותי החניונים הם דבר מבוקש מאוד, במיוחד בערים המרכזיות שם קיימת מצוקת חנייה אמתית. לכן ניתן להשתמש במערכת מתקדמת המאפשרת ספירה בכל רגע נתון של רכבים הנכנסים ויוצאים מהחניון. כך בעלי החניון יוכלו לדעת בזמן אמת כמה רכבים נמצאים בחניון, ומהי התפוסה הכללית באותו הרגע.

ניתן להציג את המידע של מקומות חניה פנויים לפני רכבים המעוניינים להיכנס לחניון, כך שיחסכו זמן מיותר בכניסה לחניון מלא וחיפוש חנייה פנויה. תוכלו לראות זאת גם באתר https://toplines.co.il/

עמדות תשלום אוטומטיות

במקום לשלם לעובד שיעמוד בכניסה לחניון ויגבה תשלום מהאנשים שנכנסים לחניון, ניתן פשוט להציב עמדת תשלום אוטומטית המאפשרת תשלום על החניה באופן עצמאי על ידי באי החניון. בכניסה לחניון מופק לכל רכב כרטיס אישי המעיד על השעה בה הוא נכנס לחניון, כך שבזמן היציאה מהחניון עמדת התשלום מחשבת את הזמן בו הוא החנה את רכבו וגובה תשלום בהתאם.

כתוב/כתבי תגובה