מה זה פייפדרייב? ולמה זה משמש?

מה זה פייפדרייב? ולמה זה משמש?

בין אם אתם בעלי עסק קטן או חלק מחברה גדולה המחזיקה גם צוות אנשי מכירות, ייתכן ושמעתם שפייפדרייב יכול להועיל לכם, אך מה זה בדיוק פייפדרייב והאם זה באמת יכול להועיל לכם?

על התוכנה

PIPEDRIVE הינה סוג של מערכת CRM הנועדה בייחוד לאנשי מכירות. המערכת מאפשרת מעקב ושיתוף של נתונים בין אנשי המכירות השונים לגבי כל לקוחות החברה. על ידי עדכון פשוט בתוך המערכת ניתן לבצע מעקב לגבי אילו הצעות קיבלו הלקוחות, כיצד הגיבו, אילו עסקאות בוצעו עם הלקוחות, מתי התבצעו שיחות הטלפון ועוד. במערכת ניתן להוסיף אירועים ומועדים ספציפיים לגבי לקוח אחד או לגבי קבוצת לקוחות. במידה והעסק שלכם מבצע מכירות בשיטת משפך מכירה כלומר, הלקוח עובר מרכישת מוצר אחד לשני או בין שלבים שונים של תהליך המכירה ניתן בקלות להעביר את הלקוחות (או הלקוחות הפוטנציאליים) מבין שלב אחד לשלב הבא.

האם זה יכול להועיל לכם?

כמו שאפשר לראות באתר http://cloudcom.co.il/ פייפדרייב משמש לצורך מעקב אחר שלבי המכירה אל מול לקוחות וגם לגבי ניהולם במערכת מסודרת. במידה ואין לכם מערכת CRM או שמערכת הCRM שלכם חסרה בפיצ'רים ייעודיים כמו התממשקות למערכות דיוור ועוד, ייתכן ופייפדרייב תוכל לשפר את מערכות המכירה בעסק שלכם. בנוסף, פייפדרייב מספקת סטטיסטיקות על תוצאות השיחות עם הלקוחות בצירוף הערות אנשי המכירות. אחד היתרונות הבולטים של המערכת הזאת על פני מערכות מסוימות אחרות הינו העובדה שלפייפדרייב יש אפליקציות המתאימות לטלפונים ניידים מסוג אנדרואיד וגם אפל כך שניתן להמשיך ולעבוד בצורה אפקטיבית בעזרת המערכת גם כשאינכם בקרבת מחשב.

פרטים נוספים על המערכת

פייפדרייב הינה מערכת שיושבת על הענן כך שאין צורך להוריד ולהתקין את התוכנה על המחשב. במערכת יש מערכת לניהול משימות נוספות מעבר לניהול הלקוחות וכמו כן ישנם יומנים. כמו כן ניתן להעניק הרשאות גישה לאזורים מסוימים במערכת למשתמשים ספציפיים וניתן גם לסדר כמה שולחני עבודה במערכת בנפרד לכל צוות מכירות. בנוסף ניתן להשתמש במערכת על מנת לוודא פתיחת אימיילים על ידי הנמענים ועוד.

כתוב/כתבי תגובה