מאגרי תמונות מומלצים, איך מוצאים מקורות טובים?

מאגרי תמונות מומלצים, איך מוצאים מקורות טובים?

בין אם אתם כותבים בלוג, מעדכנים את האתר שלכם או בנים עלון שיווקי – תמונות הן חובה להכרת התוכן שלכם. הבעיה היא שתמונות באיכות טובה התואמות את התוכן הנהדר שלכם, בדרך כלל יקרות וקשה למצוא אותן. ועדיין, נביא כאן את האתרים שיעשו זאת עבורכם בחינם, ראו כאן.

מאגרי תמונות מומלצים, איך מוצאים מקורות טובים? |

ישנם מאגרי תמונות מומלצים עצומים ברשת שיכולים לעזור לכם לייעל את התקציב אותו הקצאתם בבניית האתר שלכם. 

כדי לקבל מגוון רחב של תמונות חינמיות, במקרה הגרוע תצטרכו להירשם לאתרים לתמונות חינמיות הפזורים ברשת, ולהשאיר בהם שם משתמש וסיסמה ולהנות מהיצע עצום של תמונות איכותיות מובחרות לאתר שלכם.

תמונות בגוגל |

כדי להנות מתמונות ברשת גוגל, אתם רק צריכים לסנן את הדרך הנכונה אליהם. כשאתם מחפשים בגוגל, תקבל תמונות עם רישיונות שונים. אם תשתמשו בתכונות הסינון ותבחרו בזכויות השימוש הנכונות, תוכלו להנות ממגוון תמונות חינמיות באיכות גבוהה. 

איך עושים את זה? תחת סרגל החיפוש לחצו על 'כלים' ואז על 'זכויות שימוש' ואז בחר את הרישיון המתאים לכם. שימו לב שרבים מהתמונות הטובות אינן חינמיות, אז הקפידו על חיפושים רחבים.

תמונות מאינסטגרם |

על פי תנאי אינסטגרם, כל תמונה המתפרסמת בפרופיל ציבורי (שתוכלו לגשת אליה מבלי להיכנס) – חופשית לשימוש. אתם יכולים להעתיק תמונות או להטביע את הפוסט המקורי לתוכן הייחודי שלכם.

אינסטגרם היא מקור נהדר לתמונות יפות שנבנו על ידי צלמים, בלוגרים, ידוענים ועוד. זו דרך נוחה מאוד להשתמש בתמונות באיכות גבוהה ללא צורך באישורים והשארת פרטים. מעבר לכם, כמעט לרוב הנושאים שתבחרו, תוכלו להתאים להם את התמונות הרצויות לכם באופן מדויק.

> למידע ופרטים נוספים גם על קידום אתרים בקרו באתר https://killermedia.co.il/seo

כתוב/כתבי תגובה