השכרת אוהל לאירוע בר מצווה

השכרת אוהל לאירוע בר מצווה

מחפשים את הדרך לחגוג אירוע בר מצווה בסגנון קצת אחר? כיום כאשר חגיגה באולמות אירועים הפכה הרבה פחות אטרקטיבית, יותר ויותר משפחות מחפשות את הדרך לחגוג את המאורע המשמח במתחם חיצוני. כל אירוע יהפוך הרבה יותר מיוחד וקסום כאשר הוא מתקיים תחת כיפת השמיים. אך בכדי לארח בהצלחה אירוע בר מצווה במתחם חיצוני, עליכם לדעת איך להכין נכון את המתחם ולספק לאורחים שלכם תנאים נאותים. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם המלצה על חברת השכרת אוהלים לאירועי בר מצווה. 

אוהלים לאירועים אפשר להציב כמעט בכל מקום ולהפוך כל מתחם לאולם אירועים מקורה. האוהל משמש מתחם אירוח לאירוע בעודו מספק הגנה מפני תנאי מזג האוויר. אוהל לאירוע מתאים לכל ימות השנה תוך שימוש במתקני חימום ומאווררים. 

כמה עולה להשכיר אוהל לאירוע?

תשמחו לגלות שהשכרת אוהלים לאירועים היא לא עסק יקר. העלויות של השכרת אוהל תהיינה נמוכות יותר בצורה משמעותית בהשוואה לעלויות של אולם אירועים. יש לכם כאן הזדמנות להפיק אירוע יוקרתי, מושקע ומיוחד מבלי לקחת הלוואות ולשבור תכניות חיסכון.

איפה אפשר להציב את האוהל?

אתם בוחרים את המיקום בו יוצב האוהל בחוף הים, בחיק הטבע, על הדשא במושב, ליד הבית וכן הלאה. האוהל נייד וניתן להתקנה כמעט בכל מקום. שימו לב לסוג של הקרקע ותנו עדיפות לאזורים מישוריים עם קרקע נוחה. חשוב להתייחס גם לתאורה באזור ולזמינות של תאי שירותים. בהתאם לתנאים בשטח תשכרו גופי תאורה, תאי שירותים ניידים, גנרטורים ועוד.  

כמה אורחים יוכלו להתארח באוהל?

הגודל של האוהל נקבע בהתאם לכמות של האורחים, ניתן לתאם השכרת אוהלים אצל האחים כץ עבור אירוע בר מצווה רב משתתפים וגם לאירוע משפחתי מצומצם. האירוח באוהל יוצר אווירה משפחתית, אינטימית ומיוחדת בכל סוגי האירועים. 

כתוב/כתבי תגובה