סרטי תדמית – הדרך הנכונה להציג את העסק שלנו?

כשאנחנו מבקשים להציג את העסק שלנו בפני לקוחות חדשים, משקיעים מהארץ ומחו"ל, גורמים המעוניינים במוצרים ושירותים שאנחנו מספקים, קהל בתערוכות, ירידים, כנסים מקצועיים ועוד. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות סרטי תדמית

מדובר על כלי מאוד אפקטיבי שיכול לשרת אותנו, בזכות העובדה שהוא מאפשר לנו להציג בדיוק מה העסק שלנו כולל, מה הוא מציע, מה ההיסטוריה שלו ומה העתיד הצפוי לו. סרט תדמית הוא כלי מאוד יעיל גם מבחינה אינפורמטיבית וגם מבחינה ויזואלית. אנחנו יכולים להשתמש באופציות השונות שהוא מציע לנו בשביל שנוכל לייצר סרט ברמה גבוהה, אשר נוכל להשתמש בו ולהציג אותו בפני קהלים שונים. 

החוכמה היא כמובן לדעת כיצד לבנות סרט כזה ולהציג אותו בפני הקהל הרלוונטי. חשוב להבין את ההבדל בין פרסומת קלילה, הנוצרת ונכתבת בשפה שיווקית, כזו שנמשכת דקות בודדות, לבין סרט תדמית לעסק אשר אמור להימשך מספר דקות ממושכות, ולעיתים אפילו יכול להגיע לחצי שעה ויותר. 

דברים שחשוב לשים לב אליהם כשיוצרים סרט תדמית

ראשית, אנחנו צריכים להתייחס באמת לגורם הזמן. לא צריך לקצר ולתמצת, אך מנגד, זה גם לא יהיה נכון להאריך יותר מדי. עלינו לקחת בחשבון את סבלנות הצופים. 

שנית, יש לקחת בחשבון שכל פרט בסרט חייב להיות אמין, עובדתי, מגובה, ואסור שהפריטים יהיו חסרי משמעות, לא אמינים וכאלה שניתן להפריך. 

שלישית, אנחנו צריכים לדעת כיצד להשתמש באמצעים שונים בשביל לייצר סרט תדמית איכותי, סרט שיעורר עניין תוך כפי צפייה ויגרום לצופים לרצות לעבוד איתנו או לפחות להתעניין במה שאנחנו מציעים. 

ארבע, חשוב לבדוק מי קהל היעד ואיך אנחנו יכולים וצריכים לפנות אליו. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מורה פרטי לפסיכומטרי יעזור לכם לעבור את המבחן בהצלחה!
בעולם המבחנים הפסיכומטריים, יש הרבה ויכוחים עד כמה לסמוך על עצמנו. מתי צריך עזרה ממורה פרטי...
קרא עוד »
יול 13, 2022
מהי מערכת followup crm ומה היתרונות שלה?
מערכת followup crm נחשבת למערכת ניהול לקוחות מובילה בקרב עסקים בישראל. זוהי מערכת פרי פיתוח ישראלי אשר...
קרא עוד »
יול 05, 2020
אולפן לימבו
היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות וארגונים, המעוניינים להשקיע בסרטון תדמית מקצועי או לחילופין, בסרטון...
קרא עוד »
מאי 25, 2020