ציוד סיעודי שחובה בכל בית של הורינו

ציוד סיעודי שחובה בכל בית של הורינו

בשלב מסוים בחיים, אנחנו או הורינו מגיעים לגיל בו לא הכל מתפקד כראוי ולא הכל הולך בקלות. כאשר מגיעים לגיל מבוגר, השינויים הפיזיים והנוירולוגים מביאים אותנו למצב בו אנו זקוקים לעזרה זמינה גם לפעולות היומיומיות. ישנו מגוון רחב ואיכותי של ציוד סיעודי אשר כדאי להחזיק במקום זמין בבית. ציוד סיעודי יכול להיות אביזרים קטנים כמו מקל הליכה או לחלופין ציוד מתקדם יותר כמו מעלונים למיניהם או כסאות גלגלים. הכירו את הציוד הסיעודי שכדאי שיהיה בכל בית בו חיי אדם הזקוק לסיוע סיעודי.

ציוד סיעודי נצרך 


קשת ומגוון הציוד הרפואי הם רחבים וכוללים את כל הצרכים הסיעודיים להם זקוקים אנשים מבוגרים, הרבה מאוד מהמגוון ניתן לשכור או לרכוש דרך הגופים המיועדים לכך.

  • כפתור מצוקה בהחלט יכול להציל חיים ולסייע בחילוץ ממצבי חירום.
  • לסיוע בניידות – עבור סיוע בניידות קיימים אביזרים המיועדים עבור רמות שונות או צרכים שונים בתחום הניידות. ישנם אביזרים כמו מקל הליכה, הליכון, קביים, רולטור (הליכון על גלגלים) ועוד. עבור אנשים המרותקים לכיסא גלגלים ישנם אביזרים כמו מעלון להעלאה למיטה, כיסא גלגלים ממונע או רגיל ועוד.
  • שמיעה וראייה – בתחום השמיעה והראייה, הטכנולוגיה בהחלט לא מאכזבת ומציעה עבורנו מגוון רחב של עזרים כמו מכשירי שמיעה, עזרי שמיעה למכשירים כמו פלאפון או טלוויזיה. כמו כן עבור ראייה נוכל למצוא זכוכית מגדלת המקלה על הראייה, משקפי ראייה עם תאורה מיוחדת, מגדיל מסך מחשב ועוד.
  • הלבשה והנעלה – בתחום זה נוכל למצוא מכפתר כפתורים, אביזרים המסייעים בפעולה כמו גריבת גרביים וכן הכנסת הרגל לנעל.
  • אכילה ונטילת תרופות – בתחום זה נוכל למצוא אביזר החוצה ומועך כדורים, מחלק כדורים על פי ימים ועוד.

פרטים נוספים באתר של נטלי שירותי רפואה>>>

כתוב/כתבי תגובה