ההתפתחות הטכנולוגית של סמסונג מאז ועד היום

ההתפתחות הטכנולוגית של סמסונג מאז ועד היום

רבים מסתכלים על ישראל כנס כלכלי וזאת עקב ההתפתחות המדהימה שהמדינה חוותה בעשורים האחורנים מאז הקמתה. אך האמת היא כי באסיה יש מדינה אחת אשר ההתפתחות שלה היא עוד יותר מדהימה ועוד יותר מופלאה ואנו כמובן מדברים על דרום קוריאה. אתם צריכים להבין כי דרום קוריאה היא נס כלכלי במלוא מובן המילה ואתם צריכים לזכור כי ב-1950 המדינה הזאת חוותה מלחמה לא פחות קשה ממלחמת העצמאות שלנו ויש שיגידו אפילו קשה יותר, מלחמה אשר הגיעה לאחר כיבוש יפני ממושך ומלחמה אשר קרעה את המדינה הזאת לשני חלקים. הדוגמא הבולטת ביותר להתפתחות המדהימה של דרום קוריאה היא ללא ספק סמסונג אשר היא החברה הקוריאנית המובילה בעולם ואין ספק שיש לה השפעה אדירה על כל המתרחש בעולמנו וזהו משהו שאנו חייבים לזכור בהקשר של דרום קוריאה ושל עולם הטכנולוגיה כיום.

האם מוצרי סמסונג עדיפים על מוצרי אפל?

עליכם לדעת כי סמסונג מייצרת מאות ואלפי מוצרים, אך אין ספק כי אם יש משהו שהיא ידועה בו במיוחד זה הסמארטפונים שלה כמו גלקסי 10. על רקע זה עולה שאלה אצל רבים והיא האם סמסונג עדיפה על פני המתחרות שלה כמו למשל אפל או שמא עדיף לקנות אייפון. אז קודם כל אנחנו צריכים לזכור כי לאפל יש מעריצים אשר לא יחליפו את המוצר של החברה בעד שום הון שבעולם. אך אם אתם באים בראש פתוח לנושא ומוכנים לבחון אותו בעיניים אוביקטיביות אז אין ספק כי סמסונג יכולה להתחרות עם אפל ואין ספק כי הסמארטפונים שלה לא נופלים מאלו של אפל ואף עולים עליהם במקרים מסוימים ועל כך תוכלו לקרוא גם באתר https://www.gadgety.co.il/

מה הבעיה הקריטית בהקשר של סמסונג ודרום קוריאה?

כאשר אנחנו מדברים על סמסונג ועל דרום קוריאה אנחנו צריכים לזכור כי יש בעיה בהקשר הזה. עליכם לקחת בחשבון כי סמסונג היא תאגיד ענק כך שכלכלת דרום קוריאה תלויה בו במידה עצומה ולאף מדינה זה לא בריא להיות תלוי לחלוטין בתאגיד אחד וזהו פתח לבעיות וקשיים אשר יכולים לצוץ בהמשך הדרך.

כתוב/כתבי תגובה