כרטיס ביקור אינטרנטי

עולם הטכנולוגיה והדיגיטל שינה מאוד את חיינו ותחומים רבים בעולם הפכו להיות יותר מהירים ויותר יעילים. אנחנו יכולים לתקשר על כל אחד בכל זמן ובכל מקום בעולם, אנחנו יכולים לשלוח מייל בשנייה במקום לשלוח מכתב בדואר ועוד דברים שכיום הרבה יותר קל לעשות בעידן הטכנולוגיה והדיגיטלי. אפשר להביא לדוגמה את כרטיס הביקור. עד לא מזמן, כאשר בעל עסק או נותן שירות היה רוצה להשאיר את הפרטים שלו לאדם כלשהו או ללקוח פוטנציאלי הוא היה משאיר לו כרטיס ביקור. מדובר על כרטיס פיזי שעליו מודפסים פרטי בעל העסק או נותן השירות. כדי לעשות זאת היה צריך לשלוח את כרטיס הביקור לדפוס, לקבל כמות של כרטיסי ביקור ולהגיע לאנשים פיזית כדי להשאיר להם את כרטיס הביקור. כמו בתחומים רבים, גם בתחום הזה של כרטיסי הביקור, הטכנולוגיה הפכה את הכל להרבה יותר יעיל וקל. כיום יש כרטיסי ביקור דיגיטליים וזה הדבר הכי הגיוני ונכון כאשר לכל אחד מאיתנו יש היום סמארטפון שבו אפשר להציג בקלות עמודי אינטרנט, מסמכים וקבצים דיגיטליים ובהם גם כרטיס ביקור דיגיטלי.

איך נראה כרטיס ביקור אינטרנטי?

כרטיס ביקור אינטרנטי נשלח כקישור למי שאתם רוצים להעביר לו את כרטיס הביקור, אם באמצעות מייל, ווטסאפ ועוד. כרטיס הביקור נפתח באמצעות דפדפן כמו אתר אינרטנט והוא למעשה סוג של אתר אינטרנט תמציתי שמופיע על גבי עמוד אחד ובו הפרטים של בעל העסק, תמונות, מידע כתוב, אפשרות לשמירת פרטי איש הקשר אצלכם בנייד ועוד. 

מה היתרונות של כרטיס ביקור אינטרנטי?

אתם לא צריכים לפגוש פיזית את האדם שאתם רוצים להעביר לו את כרטיס הביקור שלכם, ניתן  לעדכן בו הרבה יותר מידע כמו מלל ותמונות לעומת כרטיס ביקור פיזי וקטן, אפשר לפתוח אותו מכל מכשיר, בין אם זה טלפון נייד או מחשב וכמובן שמי שיש לו כרטיס ביקור אינטרנטי זה תורם יותר לתדמית שלו ומציג אותו באופן יותר מקצועי ועדכני. 

כתוב/כתבי תגובה