איך אפשר לקבל סמס דרך המייל?

איך אפשר לקבל סמס דרך המייל?

מי לא אוהב לשלוח הודעות סמס? אז הנה לכם דרך מהירה וקלה לתקשר באופן מיידי כמעט עם כל מי שיש לו טלפון. למרבה המזל, יש דרך מעולה באמצעותה ניתן לשלוח הודעות טקסט לאנשים בחינם: דרך המייל.

איך אפשר לקבל סמס דרך המייל?

אנחנו נמצאים בעולם שכולם בו אוהבים להתכתב דרך המכשיר הסלולרי שלכם וכך בכל פלטפורמה שמאפשרת התכתבויות. אחת מהן היא כמובן המייל.
האימייל שלנו הוא המקום שבו אנחנו מתכתבים יותר באופן רשמי. ומה עם סמס דרך המייל ?

טקסטים, הם בעצם רק הודעות דוא"ל (אם כי ברשת אחרת – טקסטים נשלחים דרך הרשת של ספק אלחוטי, בעוד שהודעות דוא"ל נשלחות באמצעות נתונים), ולכן קל לשלוח ולקבל הודעות טקסט באמצעות כתובת הדוא"ל שלכם. אז איך עושים את זה?

איך לשלוח הודעות סמס דרך המייל?

כדי לשלוח למישהו סמס במייל, תצטרכו לדעת שני דברים:

  • את מספר הטלפון בן 10 הספרות שלו
  • את ספק האלחוטי שלו

כתובת הדוא"ל שבה תשתמשו, תהיה מספר הטלפון בן 10 הספרות של הנמען שלכם בשם הדומיין של ספק הסלולר שלו. אתם תצטרכו למצוא את שם הדומיין בהודעות טקסט באתר האינטרנט של ספק הרשת.

במילים אחרות, החליפו את מספר הטלפון בן 10 הספרות של הנמען שלכם – ללא מקפים או נקודות. דרך זו היא דרך מצוינת לשלוח בה הודעות סמס דרך המייל והיא כמובן הנוחה ביותר אם אתם משתמשים במחשב שלכם בעבודה.

כך או כך, במקרה ואתם מסתבכים, אנחנו ממליצים לכם לחפש מדריכים חינמיים באינטרנט שבהם תוכלו להבין טוב יותר כיצד ניתן לבצע שליחת SMS מהמחשב בקלות ובצורה הכי נוחה שיש.

כתוב/כתבי תגובה