כל האמת על אנרגיה סולארית

כל האמת על אנרגיה סולארית

כולנו נכנסים לחדר ולוחצים על מתג החשמל, כולנו מכניסים שקע לתקע, מפעילים את השלט ונהנים מכמות גדולה של מוצרי חשמל שמקלים עלינו את החיים. האם אנחנו שמים לב כמה אנחנו משלמים בכל חודש על התענוג הזה? התשובה היא שהרבה כסף. כמובן שהסכום הסופי אותו משלמים מחושב לפי כמות הצריכה. אבל כל משק בית, עסק או חברה מגלים כי הסכום שהם משלמים לחברת החשמל הנו גבוה בהחלט.

האם יש תחליף?

מול מציאות זו בה צריכת החשמל רק הולכת ונעשית גבוהה יותר, מחפשת האנושות פתרונות זמינים וזולים יותר. ויש חידושים בתחום – קבלו את האנרגיה הסולארית. האנרגיה שכולנו מכירים אותה בצעדיה הראשונים במחשבונים הסולאריים, בדודי השמש והקולטים וכן הלאה. הטכנולוגיה הזו צעדה צעד נוסף קדימה, והיא מציעה לנו כיום פתרונות נהדרים גם עבור אספקת אנרגיה סולארית ביתית. כן, מדובר על מערכת מיוחדת אשר מתקינים אותה על גג המבנה. המערכת מייצרת חשמל ומספקת אותו לשימוש הנדרש במבנה.

כיצד זה מתבצע?

הקמת מערכת סולארית זה עסק יקר למדי. מדובר על השקעה גדולה, אם כי מתברר שלטווח הרחוק היא מוכיחה את עצמה ככדאית ביותר. היות ובמהלך השנים המשקיע פטור מתשלומים לחברת החשמל. כך שהוא בעצם מכסה את ההשקעה שלו, ובגדול. מה גם שבמקרים רבים ניתן לייצר במערכת הסולארית כמות גדולה של אנרגיה, מעבר לנצרך בגבולות המבנה. וזה אומר שאת יתרת החשמל ניתן למכור לחברת החשמל. כך שבמקום להיות לקוח משלם של חברת החשמל, אתם נעשים לשותפים בתהליכי הייצור והאספקה, כלומר, מתחילים להרוויח מכל העניין הזה.

השלבים בהתקנה

יש מספר חברות אשר מציעות ללקוחות שירות של התקנת מערכות סולאריות כמו חברת Volta Solar. השירות מורכב ממספר שלבים חשובים. התהליך נפתח בבחינת המבנה והצרכים והחלטה האם ניתן להקים במקום מערכת סולארית יעילה. לאחר קבלת ההחלטה יש לבחון את הנתונים ולהחליט איזו מערכת סולארית תוכל להתאים למבנה. בשלב הבא יתחילו בהקמת המערכת והתקנת כל החוטים והחיבורים הנדרשים. בסיום התהליך יש לקבל אישורים ולבצע בדיקות בדבר תקינות ובטיחות המערכת. ומכאן – לשימוש היעיל והחוסך.

כתוב/כתבי תגובה