הדרך לעשות אוטומציה על דפדפנים

כמה פעמים עליכם לבקר באתר בעבודה היומיומית שלכם? האם אי פעם תצטרכו ללכת לאסוף מידע על מחירים ממתחרים? או לבדוק מה זה Selenium? או אולי עליכם לבקר באתר משלכם על מנת להבטיח שדפים עם מידע קריטי יפעלו. על זאת ועוד, במאמר שלפניכם.

הדרך לעשות אוטומציה על דפדפנים

בדיקת דפדפנים מסוימים שבהם אתם מעוניינים לעשות אופטימיזציה באופן קבוע, נראות פשוטות, אך הן יכולות להצטבר עם הזמן ולאכול חלק גדול מזמן העבודה שלכם במהלך היום. בעזרת אוטומציה של אתרים, תוכלו להגדיר בוט בקלות לטיפול בכל אחת מהמשימות הללו, אם עוד לא למדתם את זה, אתם מוזמנים לעשות קורס QA אוטומציה.

פעולות ידניות של אתרים הניתנות לאוטומציה

לחיצה על כפתור:

אחת ממשימות אוטומציית הדפדפנים הנפוצות ביותר, היא לבצע אוטומציה של לחיצה על כפתור או קישור בתוך דף אינטרנט. לחיצת הלחצן, משמשת לניווט באתר, לאישור פעולות הזנת נתונים, לבחירת קישור לדף אחר או לביטול הניווט. 

אתם יכולים לומר שלחיצה על הכפתור היא אחת הפעולות החשובות ביותר עבור רצף ניווט ידני או אוטומטי של הדפדפן.

כניסה לאתר:

ישנם אתרים רבים שצריך לנווט בהם באמצעות אוטומציה, אך הם גם מוגנים באמצעות סיסמה. דוגמאות לכך כוללות פורטל בנקים, אתרי ספקים, שותפי מסחרי ופורטל לקוחות. 

על ידי אוטומציה של תהליך הכניסה והניווט לאתר מוגן, ניתן לבטל שעות רבות של עיבוד ידני. אישורי האתר יכולים גם להישאר מוגנים מכיוון שהם לעולם לא מוזנים ידנית באתר. הסיבה לכך היא שפתרון RPA יכול לאחסן את האישורים, לבצע את כל עיבוד האתר ולרשום את כל האינטראקציות בין האתר לצורך תאימות.

ישנם חברות שמתמחות באוטומציה לדפדפנים, כך שתוכלו באמצעותן לעשות זאת בקלות רבה יותר, ולחסוך זמן רב בביצוע אותן פעולות באופן ידני ואיטי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אופני איזון לילדים – מאיזה גיל נכון להתחיל
רוצים להכין את הילדים שלכם לרכיבה נכונה על אופניים? הדרך המתאימה לכך היא לרכוש עבורם אופני איזון...
קרא עוד »
מאי 14, 2022
הצרת היקפים בבטן – השיטה המוצלחת ביותר
ההתמודדות הגדולה ביותר שקיימת בציבור היום היא התמדדו מול השמנה ומראה גוף. לרוב נרצה לראות עצמנו רזיו...
קרא עוד »
מאי 30, 2022
טוקמן 019 – טוענים בלי לצאת מהבית
נגמר לכם הטוקמן וכעת אתם רוצים לטעון אותו מחדש? אתם לא צריכים לצאת מהבית בכלל. פשוט הצטרפו לשירות של...
קרא עוד »
אוק 10, 2021