מהי פלנוגרמה?

פלנוגרמה היא ייצוג גרפי של הפריטים השונים הקיימים בחנות או במחלקה. זה מאפשר למנהל לראות אילו מוצרים נמצאים באיזה מיקום וכמה מקום ניתן לכל פריט. פלנוגרמה ידועה גם בתור דיאגרמת מלאי. זה יכול לשמש למטרות קמעונאות, ייצור, אחסנה והפצה. השימוש הראשון בפלנוגרמה היה בשנת 1872 על ידי מייסד פרוקטר אנד גמבל, ג'יימס גמבל.

פלנוגרמה היא ייצוג גרפי של אופן תכנון החנות. הוא משמש לקביעת המיקום של מוצרים ותצוגות. פלנוגרמות נוצרות על ידי מעצבים גרפיים על מנת לעזור לקמעונאים לקבל החלטות נכונות בנוגע למרצ'נדייז. הם גם מועילים לצרכנים מכיוון שהם יכולים למצוא את מה שהם רוצים בקלות ובמהירות יותר.

מקבלים שליטה מלאה על הסחורה בחנות

פלנוגרמה היא ייצוג גרפי של פריסת הסחורה של החנות. הוא משמש לארגון סחורה על מנת למקסם את המכירות והיעילות. השימוש הנפוץ ביותר בפלנוגרמה הוא יצירת תצוגות סחורה חזותיות המשמשות בחנויות קמעונאיות, אך ניתן להשתמש בהן גם במקומות אחרים כגון מוזיאונים או גלריות.

פלנוגרמה היא תרשים המציג את פריסת החנות והסחורה שלה. זה עוזר בארגון רצפת המכירה, הגדלת היעילות וצמצום הגניבה פלנוגרמות כבר לא רק לחנויות קמעונאיות. הם משמשים כיום גם בתעשיות אחרות כמו מוזיאונים, מסעדות ומחסנים.

תייעלו את הפעילות בחנות שלכם

פלנוגרמה היא סוג של תכנית קומה המציגה את סידור הפריטים על מדף בחנות. היא סוג של תכנית קומה המציגה את סידור הפריטים על מדף בחנות. הוא משמש כדי להחליט היכן למקם מוצרים כדי למקסם את המכירות. לדוגמה, אם יש לך ארבע שורות של דגני בוקר, תשים אותן בשורה הראשונה והרביעית ואז תניח את שתי השורות הנותרות אחת ליד השנייה.

פרטים באתר: https://tovanot.info/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקרנים
 כולם חושבים על האופציה של צפייה במקרן ורבים מבינים שלא צריך להסתפק היום רק בטלוויזיה רגילה ואפשר...
קרא עוד »
אוג 30, 2022
רבקה סגל – לא סתם עוד מישהי
דעו לכם כי רבקה סגל זוהי אישה אשר הצליחה להגיע לאורך הקריירה שלה להישגים מאוד מרשימים אשר רבים...
קרא עוד »
פבר 21, 2022
מהי מכונת כרסום?
העידן הטכנולוגי מתקדם בקצב יותר מהיר מזה שאנו באמת יכולים לעקוב אחריו. אם בעבר מכונות CNC (מכונת כרסום)...
קרא עוד »
דצמ 20, 2018