איזה עסקים צריכים ייעוץ לוגיסטי?

כל עסק שעוסק באספקת מוצרים ללקוחות כמו רשתות שיווק וקמעונאים אחרים וללקוחות קצה שהם אנשים פרטיים, זקוקים לייעוץ לוגיסטי לעסק כדי להתנהל נכון.

רכישות on line

במציאות העכשווית יש פריחה של החנויות האינטרנטיות ולכן כולן זקוקות לייעוץ לוגיסטי כדי לייעל ולשפר את תהליכי העבודה. כיוון שכל לקוח שמזמין פריטים באתר, מעוניין שהמשלוח יגיע לביתו מוקדם ככל האפשר. 

זו הסיבה שהעובדים במרלו"גים מקבלים הדרכה על שיטות העבודה החדשניות שמאופיינות בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו רובוטים שמלקטים את הפריטים מהמיקומים השונים ומעבירים אותם לעמדת האריזה וההכנה לשילוח. האתרים הגדולים מקבלים בכל יום הרבה מאד הזמנות ולכן נקבעו שיטות תפעול חדשניות כדי שתהליך הליקוט, האריזה והמשלוח יהיה מהיר ככל האפשר. 

תהליכי עבודה במחסנים

היועצים האסטרטגיים מעניקים הכוונה למפעלים שיש להם מחסנים בגדלים שונים וזאת כדי לייעל את תהליכי קבלת חומרי הגלם, אפקטיביות בתהליכי הייצור, תובנות בנושא שינוע ואספקה כדי ליצור רצף יעיל של שינוע הסחורות מהמחסנים ללקוחות, אריזת מוצרים עבור שילוח אווירי, או לחלופין המכלת המכולות ושינוע הסחורות לנמלים הימיים בהליכים של יצוא.

כמו כן ביצוע שינויים בתהליכי יבוא כאשר מתקבלים משלוחים בדרך האוויר או במכולות ויש לאחסן אותם במחסנים קטנים או במרלו"גים הענקיים וזאת תוך ניצול נכון של שטח האחסון, כדי לאפשר אחסנה בשטח המקסימלי.

עבודה עם גורמי חוץ 

הפעולות הלוגיסטיות קשורות בגורמים נוספים כמו ספקים שמספקים לעסק ציוד במסגרת הרכש, חברות הובלה, שליחים, נותני שירות וקבלני משנה נוספים. לכן היועצים הלוגיסטיים מבצעים הליכי עבודה מול כל הגורמים הללו, כדי שהעבודה תתנהל באופן יעיל ובמחירים הטובים ביותר שאפשר לקבל וזאת כדי להגדיל את הרווחיות בכל התהליכים הללו בכל חברה. 

למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים לבקר באתר https://tachlit.biz/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכת למסחר בשוק ההון האמריקאי
כל אדם שרוצה לסחור במניות, יכול לעשות זאת דרך מגוון רחב של פלטפורמות שונות, המציעות לו לסחור בצורה...
קרא עוד »
נוב 20, 2020
TTS בעברית
כאשר אתה שולח הודעת טקסט לאדם אתה מצפה ממנו שיקרא אותה אבל יש כאלה שההם מתקשים בקריאה של הודעות...
קרא עוד »
יונ 24, 2022
בניית אתר לעורכי דין
עורכי דין שרוצים להציג את השירותים שלהם ולהרחיב על תחומי ההתמחות שלהם יכולים לעשות את זה באופן נהיר...
קרא עוד »
נוב 18, 2021