למה משמשים כונני SSD?

אנשים של היום חיים אחרת לגמרי מכפי שהיה בעבר. משרדים של היום מתנהלים בצורה שונה לחלוטין ביחס לעבר וכך גם מרפאות, בתי חולים, בתי מלון וכל מקום בעצם שינו כולם את ההתנהלות שלהם. אם בעבר נעשה שימוש בתיקיות, במסמכים או בניירת הרי שהיום כל החומרים וכל המידעים מתוייקים מאגרי מידע דיגיטליים. אם זה במחשבים ואם זה בטלפונים החכמים, לעיתים זה בכרטיסי זיכרון ובמקרים אחרים אלו הם העננים. אך יש רבים שרוצים לגבות את החומרים על גבי כרטיסים פיזיים שיהיו אצלם בבית. הם לא רוצים להסתמך על המחשב או על הענן. עבור אלו יש את כונני SSD.

מה זה כונן SSD 

מדובר בעצם בכונן ממש כמו שיש בתוך הגוף של המחשב אך זהו כונן חיצוני. הכונן החיצוני מכיל הרבה מאוד מקום לקליטת מידע. כך שהוא משמש מאד אנשים שיש להם כמויות גדולות של חומרים ואין להם מקום לכל אלו בתוך המחשב.

הוא מתאים גם לאנשים שרוצים לבטח שהחומרים שלהם יהיו מגובים ושמורים היטב ולא יקרה מצב שהם יאבדו מידע כלשהו.

אפשר לומר שכונני SSD הם מוצר מאוד חשוב ומאוד משמעותי, במיוחד עבור מי שיש לו הרבה תוכן שהוא צריך לשמור. יש אנשים למשל ששומרים את כל התמונות ואת אלבומי התמונות שלהם בכוננים ווירטואליים ובגלל שהם חוששים שמא החומרים שלהם ייאבדו והכונן ייפגע בגלל סיבה כלשהי הרי שהם מגבים את החומר בשני גיבויים כאלה. כלומר הם יוצרים גיבוי לגיבוי.

כונן מוגן נגד נפילות

חשוב להבין שכונני SSD הם כוננים שעלולים ליפול להיפגע ולהיהרס. כדי שזה לא יקרה חשוב לרכוש כונן שיש לו את המגנים המיועדים לשמור עליהם מפני חבלות. מעבר לכך כדאי לאחסן אותם בתוך נרתיק מיוחד.

הזמינו באתר של נופטק >>>

כתוב/כתבי תגובה