מדוע חשוב להחזיק רשיון לווינדוס

מדוע חשוב להחזיק רשיון לווינדוס

מי שעובד על מחשב בחיי היום יום, יודע שווינדוס היא מערכת הפעלה חשובה מאד למהלך העבודה. למעשה, כל מחשב ביתי או משרדי, מכיל כיום מערכת ווינדוס שמותקנת או על ידי חנות המחשבים מננה נרכש המחשב, בתשלום כמובן, או על ידי המשתמש עצמו שקונה רשיון לווינדוס מחנויות שעוסקות במכירת תוכנה.

אבל מדוע חשוב להחזיק רשיון כזה?

חברת מיקרוסופט מייצרת מידי שנה שנתיים תוכניות ומערכות הפעלה עבור לקוחות מסוגים שונים, החברה מייצרת מוצרי תכונה שחשוב שיעמדו ברישיון גם עבור חוקיות השימוש וגם עבור התאמה לצרכים של המשתמש. נושא של רישוי לשימוש נועד לענות על צרכים של לקוחות בעוד שתוכנית המערכת חייבת להתאים לשימושים של הלקוח, בזמן שהלקוח עליו לעמוד בתנאים של חברת התכונה – משמע לרכוש את התכונה המקורית באופן חוקי.

רשיון לווינדוס חשוב להחזיק משום ששימוש בלתי חוקי במערכות הפעלה מסוג זה ומסוגים אחרים, נחשב לעבירה נגד החוק. בעבר ועד היום נעצרו בעלי עסקים ואנשים פרטיים שהחזיקו תוכנות ומערכות הפעלה באופן בלתי חוקי. לכן חשוב שיהיה לכם רישיון לאחזקת המערכת.

שימוש יעיל וטוב יותר

מלבד רשיון ווינדוס, חשוב לדעת שכשיש מוצר מקורי וחוקי ביד שאתם מקבלים רשיון לעבוד עמו, אתם יכולים להנות ממוצר איכותי יותר. מערכת הפעלה מקורית לא יכולה להשתבש, או לקרוס, יש בה הגנה נגד וירוסים והיא תספק לכם מערך עבודה יעיל במיוחד.

לסיכום, רישיון לווינדוס 10 הוא סוג של הסכם בין הלקוח לחברת מיקרוסופט בזמן ששימוש בתוכנה ללא רשות, יכול גם להפר את זכויות היוצרים וגם להפר את הכללים הכתובים של בית התכונה מול הלקוח. לכן חשוב לשדרג את המערכת ולקנות תוכנה באופן חוקי בלבד.

כתוב/כתבי תגובה