משחקי ארקייד

כל מה שנוגע לוינטג' הוא כל העניין ב-2023, ומשחקי ארקייד אינם יוצאי דופן. למעשה, מומחים מעריכים ששוק משחקי הארקייד יגדל ב-1.66 מיליארד דולר עד שנת 2025. זה הגיוני מאוד כשחושבים על איזו חוויה אישית וחברתית מהנה ללכת לארקייד יכולה להיות! הנה 2 משחקים שהיו חזקים בזמנם והם חובה בכל אולם ארקייד.

לקטלוג המשחקים שלנו >>>

פאק-מן

לומר ש-Pac-Man הוא משחק הארקייד מספר 1 בחוץ זו לא רק העדפה אישית. זו עובדה שאנשים הוכיחו פעם אחר פעם. Pac-man הוא לא רק משחק הארקייד היחיד שמכר 100,000 מכונות; היו לו גם טונות של וריאציות כמו Pac-Man ל-4 שחקנים ו-Mas. Pac-Man.

בנוסף, בסקר אקראי של 843 אנשים, Pac-Man יצא כמשחק הפופולרי ביותר על פני קלאסיקות ארקייד אחרות. תשלב את זה עם השירים שנכתבו על זה ושכיחותו בתרבות הפופ, ויש לך טיעון די טוב ש-Pac-Man's הרוויח את המיקום מספר 1 שלו.

פק-מן אלגנטי בפשטותו: אתה, דמות הפק-מן הצהובה, מסתובב על המסך ואוכל כתמים צהובים (שזה כנראה האוכל שלו). אתה עושה זאת תוך כדי התחמקות מרוחות רפאים שמטרתן להשיג אותך (ששמותיהם המצחיקים אינקי, בלינקי, פינקי וקלייד). עם זאת, אתה גם יכול לאכול כתמים בעלי כוח-על שמאפשרים לך לרדוף ולאכול את רוחות הרפאים תמורת נקודות נוספות.

טטריס

טטריס הוא אחד ממשחקי הארקייד המועדפים עלינו בגלל האתגר שהוא מציג. נותנים לך חלקים בצורת שונה אחד בכל פעם. חלקי Z מהווים אתגר, אבל חלקי קו יכולים להיות חסד מציל בעתות משבר.

המטרה שלך היא לערום את הבלוקים האלה ביחד בצורה היעילה ביותר האפשרית. בכל פעם שאתה ממלא שורה לגמרי, היא נעלמת, ואתה צובר נקודות. אתה יכול גם למלא מספר שורות בבת אחת וליהנות מהסיפוק שהלוח שלך הופך לחצי מגובהו.

ככל שהמשחק מתקדם, הבלוקים ינועו מהר יותר כדי להפוך את המשחק למאתגר יותר.

בנוסף להיותו מהנה מאוד, המשחק הזה מגביר חשיבה מהירה ומעלה את המודעות למרחב שלך. אתה גם עשוי לשפר את הזיכרון שלך ואפילו להילחם בזיכרונות או חוויות טראומטיות. טטריס הוא לא פחות מכוח מרפא.
דברו עם המומחים של ארקייד ג'ימס >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארבעה יתרונות פחות מוכרים על תוכנת Priority
Priority Software, איתן בנוף התוכנה הארגונית, טבעה את הנישה שלה להצעת פתרונות משולבים המשפרים את האפקטיביות...
קרא עוד »
ספט 04, 2023
מאגרי תמונות מומלצים
ישנם מאגרי תמונות רבים בחינם, אך האיכות שלהם משתנה מאתר לאתר. ייתכן שהם ברזולוציה נמוכה, או שחסר להם...
קרא עוד »
ספט 02, 2022
גריל גז ומטבחי חוץ: חובה עבור בתים מודרניים
מגמת מטבחי החוץ, במיוחד אלה המצוידים בגריל גז כמו באתר ארגמן חוויה בגן, עולה בהתמדה בשנים האחרונות. זה...
קרא עוד »
פבר 13, 2024