עיצוב חדרי רחצה

עיצוב חדרי רחצה

בעבר חדרי הרחצה, חדרי האמבטיה, המקלחת והשירותים, היו סטנדרטיים, פשוטים ללא תחכום מיוחד, ללא השקעה וחשיבה מיוחדת.

היום הדבר שונה לחלוטין, עיצוב חדרי רחצה על ידי מעצב פנים הפך לנפוץ, מוכר וחשוב, ואנשים רבים לא מוותרים על העיצוב בין אם ברכישת דירה מקבלן ובין אם כאשר מחליטים לשפץ דירה או בית קיים.

מה זה עיצוב חדר רחצה?

עיצוב של חדר רחצה הינו עיצוב של המרחב הקיים תוך כדי שימוש וניצול נכון של השטח ושימת דגש על הנראות, האסתטיקה, שילובי הצבעים ושימוש בחומרים כך שיתנו את המענה הטוב והנכון ביותר לצרכי המשתמשים בו.

למה חשוב לעצב חדר רחצה?

אם פעם המקלחת והשירותים היו מקום שימושי פרקטי, היום זהו מקום בו אנו מבלים יותר ולרבים מאיתנו החלל הזה מהווה מקום לקבלת השראה, מקום בו אפשר למצוא קצת שקט ומקום מפלט מהלחץ והעומס.

משום שכך הדבר עם השנים נוצר צורך ביצירה של סביבה אחרת, מעוצבת ונעימה יותר, פרקטית, מזמינה ומרגיעה. קראו עוד בנושא באתר עיצוב פנים – זוהרה קליין.

למה חשוב לשים לב בעיצוב חדר רחצה?

  • ניצול נכון של המרחב תוך כדי שימת לב לכך שאין מגבלות והגבלות על פתיחה של דלתות הארון או של המקלחון במידה ובוחרים מקלחון במקום אמבטיה או של החלון.
  • בחירה בין אמבטיה למקלחון בהתאם לצרכי דיירי הבית.
  • בחירה בין אסלה תלויה לאסלה עומדת קלאסית.
  • בחירה של סוג וגודל הארון בהתאם לצרכים של בני המשפחה.
  • מיקום נקודות חשמל בהתאם לצרכים של המשתמשים במרחב.
  • בחירה של הקרמיקה – גודל, צבע, צורה כך שיתאימו לגודל החלל ולעיצוב הכללי.

לסיכום,

עיצוב של חדרי רחצה צובר תאוצה ומסייע להפוך את החלל שלעיתים רבות מוגבל ומגביל למקום נעים, כייפי ומפנק. השימוש הנכון בחלל מעצים את חווית השימוש במתחם והופך אותה למהנה יותר.

כתוב/כתבי תגובה