אביזרי גיימינג

אביזרי גיימינג

אתה לא צריכים עכבר גיימינג כדי לשחק במשחקי מחשב – כמעט כל עכבר עם שני לחצנים וגלגל יעשה את כל מה שתרצו. אבל זו לא סיבה למנוע מעצמכם את המגוון הנפלא של עיצובי עכברי גיימינג השונים הקיימים בשוק. 

עכברי גיימינג

עכברי גיימינג לא יהפכו אתכם למקצוענים יותר, אבל הם יכולים לתת לכם יתרון תחרותי קל ולהפוך חלק מהמשחקים שלכם להרבה יותר נוחים וקלים למשחק.

מה ההבדל בין עכבר גיימינג לעכבר רגיל?

עכברי גיימינג, אינם כל כך שונים מעכברים רגילים. כמעט כל עיצוב יכול להיות מוגדר "למשחקים", והוא לא בהכרח חייב לכלול תריסר כפתורים נוספים ונורות LED מהבהבות בעלות גבוהה. 

אבל באופן כללי, לכל עכבר גיימינג שאתם רוצים לקנות, כדאי לשקול שיהיו בו לפחות את שני המאפיינים הבאים: חיישן אופטי או לייזר מתקדם, המאפשר תנועות מהירות או מדויקות יותר, ומידה מסוימת של התאמה אישית של המשתמש.

מה כולל עכבר למשחקים?

עכברי גיימינג כוללים, לעתים, כפתורים נוספים עבור האגודל של השחקן, התאמות תוך כדי תנועה לרגישות ולמהירות, כבלים ארוכים במיוחד, או אפילו פונקציות אקזוטיות כמו משקולות מתכווננות או קפיצי מתח של כפתורים.

בנוסף, כמעט כל עכברי הגיימינג הם קוויים, לא אלחוטיים. זה נוטה להתייחס ל"פיגור קלט", שהוא יתרון שנוי במחלוקת עבור כניסת USB. 

אפילו לעכבר אלחוטי בסיסי שיש אצל חנויות מחשבים, יהיה רק ​​השהיית קלט של כמה מאיות השניה, הרבה מתחת לסף זמני התגובה של רוב האנשים (שלא נדבר על ההשהיה הדומה עבור מסכי מחשב נייד). 

יתרון בעכבר איכותי

היתרון הנתפס של חיבור קווי, אומר שיהיה לכם קשה למצוא עכברי גיימינג אלחוטיים שאינם ניידים. עכבר גיימינג הרבה יותר איכותי מעכבר רגיל.

כתוב/כתבי תגובה