הסבה להייטק ללא ניסיון – אולי יתאים לך להיות בודקת תוכנה

בדיקת תוכנה היא מקצוע שדורש כישורים וניסיון. עם זאת, ישנם אנשים רבים שיש להם את מערך הכישורים הדרוש גם ללא קורס QA אונליין אך הם חסרי ניסיון. ייתכן שהסיבה לכך היא שלא הייתה להם הזדמנות ללמוד בדיקות תוכנה או שהם לא מודעים להזדמנויות אלו.

תפקידם של בודקי התוכנה משתנה ככל שהטכנולוגיה מתקדמת. עם עליית הבינה המלאכותית, בדיקות התוכנה הפכו אוטומטיות יותר וקלות יותר לביצוע. למי שאין לו ניסיון בבדיקות תוכנה, קריירה בתחום זה עשויה להיות בחירה טובה. בודקי תוכנה אחראים לאיתור באגים ופגמים ביישומים ובאתרים לפני שהם משוחררים לציבור. בודקים אלה צריכים להיות מסוגלים למצוא בעיות הן בהיבטים החזותיים והן בהיבטים הפונקציונליים של המוצר.

בודקי תוכנה צריכים מומחיות במדעי המחשב, שפות תכנות ומערכות מיומנויות אחרות הקשורות ל-IT. על מנת להיות בודק תוכנה אתה צריך תואר במדעי המחשב או רקע טכני שווה ערך.

עבודת בודק התוכנה היא עבודה שאנשים רבים רוצים לעשות אך לא יודעים מאיפה להתחיל. יש הרבה תפיסות שגויות לגבי מה שעושים בוחני תוכנה, ולא תמיד קל לאנשים שמעולם לא עשו זאת קודם למצוא את הדרך הנכונה.

איך מתחילים קריירה בלי ניסיון?

אם אתה רוצה להקים עסק בהייטק, אפשרי להתחיל בלי שום ניסיון, צפו בסרטון על קורס בודקת תוכנה – תלמידה מספרת. עם זאת, זו לא תמיד האפשרות הטובה ביותר. אתה צריך לתכנן בקפידה את העסק שלך ולוודא שיש לך את הכישורים הנדרשים להצלחה.

כדי להתחיל בתעשיית הייטק ללא ניסיון, תצטרכו למצוא את הרעיון המתאים לחברה שלכם ולבנות מוצר בר-קיימא איתו תוכלו להתחיל לשווק. תצטרך גם לחשוב כיצד ניתן להגדיל את המוצר שלך ולמכור אותו כדי להצליח.

קריירות בהייטק אינן מיועדות לכולם. נדרש ניסיון וידע רב כדי להיות מסוגל להתמודד עם תעשיית ההייטק. עם זאת, זה לא אומר שאתה לא יכול לקבל עבודה בהייטק ללא ניסיון. ישנן משרות התחלתיות רבות שאינן דורשות ניסיון קודם כלל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי פלנוגרמה?
פלנוגרמה היא ייצוג גרפי של הפריטים השונים הקיימים בחנות או במחלקה. זה מאפשר למנהל לראות אילו מוצרים...
קרא עוד »
ספט 21, 2022
איך משווקים עסקים בזירה הטכנולוגית?
עולם הפרסום חווה בעשורים האחרונים שינויים דרסטיים בדרכי הפעולה הכי בסיסיות שלו. אם עד לשנים האחרונות...
קרא עוד »
אוק 24, 2019
מה ההבדל בין כתיבת סמינריון לבין כתיבת עבודה אקדמית?
רבים מאתינו תוהים או לא מבינים עד הסוף מה באמת ההבדלים בין כתיבת עבודת סמינריון לבין כתיבת עבודה...
קרא עוד »
אוק 27, 2021