ניהול זהויות – המערכת שתקל עליכם

ניהול זהויות

ההשלכות על המערכת החדשה הזו הן עצומות – היא יכולה לעזור לנו להימנע מהצורך לשנן סיסמאות מרובות, המערכת יכולה לשמש לאימות זהות של מישהו דיגיטלית בפעם אחת בלבד, והיא עשויה לעזור למנוע מהרמאים לגנוב את זהותך באינטרנט.המשתמשים יוכלו בקרוב להשתמש בטביעות האגודל שלהם, בטביעות הקול ובנתונים ביומטריים אחרים כדי לזהות את עצמם. 

אחת הסיבות שניהול זהויות יהפוך לנו קל יותר היא בגלל ההתקדמות הטכנולוגית. חברות טכנולוגיה רבות מתמקדות כעת בפיתוח טכנולוגיה שלא רק מאחסנת אלא גם מזהה את זהותנו. המערכת יכולה לשמש למטרות שונות. הוא יכול לטפל בסיסמאות, כניסות, אבטחה כללית ועוד.

הכנסת מערכת לניהול זהויות בחייכם 

כולנו צריכים להתמודד עם ההמולה של העולם תוך כדי חיי היומיום שלנו. יש כל כך הרבה דברים שצריך לזכור – איפה חנינו, אילו סידורים אנחנו צריכים לעשות, מה ברשימת המכולת שלנו וכו'. עם רמות מתח הולכות וגדלות וטווח הקשב המצטמק, אין זה פלא שאנשים מסתמכים על טלפונים חכמים ו עוזרים דיגיטליים לעזרה בניהול העבודה והחיים האישיים שלהם. אבל הבעיה היא שהמכשירים האלה נוטים להיות קצת אישיים מדי. אנחנו מרגישים שהם יודעים עלינו יותר מדי – מהעדפות הקניות שלנו ועד להרגלי ההוצאות שלנו – מה שיכול להקשות על אנשים שרוצים קצת פרטיות מהעוזרים הדיגיטליים שלהם.

הפתרון? הכנסת מערכת לניהול זהויות! הפלטפורמה החדשה הזו תאפשר למשתמשים לשמור על עצמם נפרדים ניהול זהויות היא המערכת שתקל עליך לנהל את פרטי הזהות שלך. זה יכול לשמש מגזרים שונים של עסקים. פתרונות ניהול זהויות משמשים לרוב את המגזר הפיננסי לזיהוי ואימות לקוחות, כמו גם לאימות עסקאות מורשות. פתרון מסוג זה משמש גם בתעשיית הבריאות כדי לשמור על הפרטיות והסודיות של הנתונים האישיים של המטופלים.

פתרון לניהול זהויות עשוי להיות מנוצל גם על ידי מעסיקים או מוסדות חינוך כדי לאמת את העובדים או התלמידים שלהם שמקימים חשבון במערכות שלהם, למשל במערכת למידה מרחוק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכות אבטחה לעסקים
באמצעות מערכות אבטחה לעסקים ניתן ליצור אפקט הרתעה חזק כנגד גנבים, שודדים, פורצים וגורמים מזיקים...
קרא עוד »
מרץ 24, 2021
מצלמות אלחוטיות נסתרות – איך הן יכולות לשמש אותנו
אין זה סוד, שהיום יותר ויותר מכשירים ואמצעים, השימוש בהם נעשה באופן אלחוטי. קרי, אין צורך לחבר אותם...
קרא עוד »
אוק 22, 2021
איך בוחרים עורך דין אובדן כושר עבודה?
אובדן כושר עבודה הוא מצב מורכב - הוא מצב בו אדם אינו יכול לעבוד או לתפקד בעבודה בה עבד במשך שנים. אנשים...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022