לימוד אנגלית והצלחה עסקית

לימוד אנגלית והצלחה עסקית

השפה האנגלית היא ללא ספק השפה מס' 1 בעולם כיום. מלבד העובדה שהיא מדוברת במדינות רבות מסביב לעולם היא גם נלמדת בתרבויות רבות בעולם כשפה שניה או ראשונה ולכן כמעט תמיד תצליחו למצוא מישהו בעולם שמדבר אנגלית ותוכלו לתקשר אתו, גם אם מדובר במקום זר לכם לחלוטין. לימוד אנגלית מעולם לא היה פשוט יותר וכיום תוכלו ללמוד אנגלית בשביל הצלחה בעסקים בכמה וכמה דרכים, גם פיזית וגם אונליין. מלבד העובדה שמדובר בשפה החשובה ברמה האישית או לצרכי לימודים גבוהים הרי שהיא גם חשובה להצלחה העסקית שלכם.

איך נלמד אנגלית והאם כל אחד יכול ללמוד?

לימוד אנגלית במסגרת בית ספר לשפות זרות ניו סקול הוא לימוד מהנה השם דגש על לימוד בקצב וברמה הנוחות שלכם. המרכז מציע שיעורים פרטיים וקבוצתיים (קבוצות קטנות) וכן גם קורס לימוד אנגלית אונליין. המרכז, אשר משתף פעולה עם ערן כץ שיאן גינס ומומחה לזכירת שפות, פיתח שיטת לימוד חדשנית המסייעת לכל אחד ללמוד ולזכור את השפה, להעשיר את אוצר המילים והידע וליהנות מהתועלות של לימוד השפה. 

החשיבות של השפה האנגלית להצלחה בעסקים:

העולם הוא כפר גלובאלי אחד קטן וזאת בזכות האינטרנט, הטלוויזיה וכל הפיתוחים הטכנולוגיים הקיימים כיום ואלה שיהיו בשנים הבאות. השפה האנגלית נמצאת בכל מקום. בין אם כדי לתקשר עם אנשים, להעניק שירות לקוחות, לפנות לקהל העולמי דרך שפה גלובאלית כמו האנגלית, לתרגם את האתר של החברה שלכם לאנגלית, ליצור שותפויות ועסקים באנגלית, לקנות נכסים בחו"ל, לחתום על חוזים באנגלית ועוד. השפה האנגלית נמצאת אפילו במפרטים טכניים של מכשירים שונים שאתם רוכשים. רוצים לקדם את העסק שלכם מעבר לים? להפוך אותו לעסק בינלאומי? להחליט שההכנסה שלכם לא תהיה מוגבלת לקהל ישראלי בלבד? ללא ספק תצטרכו ללמוד את השפה האנגלית.

כתוב/כתבי תגובה