לייקים לאינטסגרם – למה כולם רוצים לייק?

לייקים לאינטסגרם

הרבה מאוד נכתב על חשיבותו של הלייק ברשתות חברתיות. יש הסבורים שאנשים רבים בוחרים להשתמש בשפה מסוימת, להציג תמונות וסרטונים, רק בשביל לקבל לייק מחברים אחרים ברשת. יש הסבורים שהיום כל המטרה היא לקבל לייק ולייצר "רעש" ברשת החברתית. 

יש מקרים בהם זה נכון, אך יש מקרים רבים בהם ללייק יש משמעות הרבה יותר מאשר אותו רעש שנוצר בקרב אנשים מסוימים. במקרים אלו, אנחנו נראה פוסטים הרבה יותר מושקעים, איכותיים, פוסטים רציניים ואמינים. זה נכון לגבי פוסטים המתפרסמים בפייסבוק וזה נכון לגבי פוסטים המתפרסמים באינסטגרם וברשתות חברתיות אחרות. 

לפני שנסביר מה הרעיון שעומד מאחורי לייק לאינסטגרם ולמה זה חשוב, צריך להבין איך מקבלים לייק. בעיקרון השיטה היא מאוד פשוטה, אנחנו מפרסמים תמונה או סרטון וכל מי שעוקב אחרינו יכול לעשות לנו לייק. ככל שיש לנו יותר עוקבים, כך גדל הסיכוי שנקבל יותר לייקים לאינסטגרם. סביר להניח שבתי עסק ואנשי ציבור יקבלו יותר לייקים מאנשים פרטיים. 

למה זה חשוב?

המשמעות של הלייק היא לא רק בהכרח שמי שעוקב אחרינו מסכים איתנו ואהב את התמונה או כל דבר אחר. יש לכך משמעויות נוספות. ראשית, אפשר לראות לאילו תמונות אנשים עשו לייק, ואז גם אחרים ייחשפו לתמונות שלנו, למרות שהם לא עוקבים אחרינו בהכרח. 

שנית, במקרים רבים, בוודאי שמדובר על בתי עסק או אנשי ציבור, כמות הלייקים שנקבל באמצעות שירות קניית עוקבים Instapp יכולה בקלות להפוך לשיח בעצמו. כלומר, ידברו על תמונה או סרטון שאנחנו מעלים בתקשורת, בזכות העובדה שקיבלנו הרבה לייקים. יכול להיות שנייצר באז בצורה כזו. זה כמובן יגדיל את החשיפה ויאפשר לנו ליהנות מעוקבים חדשים בחשבון, מעבר לעובדה שנהנה מפרסום רחב יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרכי טיפול באבנים בכליות בטכנולוגיה של היום
אבנים בכליות הן בעיה בריאותית נפוצה המטופלת בדרך כלל בניתוח או בתרופות. עם זאת, ישנן דרכים נוספות...
קרא עוד »
יונ 09, 2022
טיימר לדוד – מה הזמנים הטובים ביותר להדליק דוד במהלך היום
דוד חשמל הינו מוצר בסיסי שחייב שיהיה אותו בכל בית בישראל, אפילו שאנחנו מדינה חמה. כן, גם בימות החורף יש...
קרא עוד »
מאי 16, 2022
עיצוב גרפי – מהם הטרנדים החמים ביותר בתחום?
כאשר מסתכלים עם עיצוב גרפי בימינו ועל הטרנדים החזקים ביותר, אפשר לראות מספר מגמות פשוטות אשר נחשבות...
קרא עוד »
מאי 26, 2021