אופיס 365 – איך זה עובד היום וכמה זה עולה?

אופיס 365 – איך זה עובד היום וכמה זה עולה?

חבילת אופיס 365 מספקת לכם פתרון ענן למשרד, ולבית. עם אופיס 365 אתם יכולים לשתף קבצים ולגשת לקבצים מכל מקום – מהבית ומהמשרד. תוכלו לגשת לקבצים, לעדכן אותם ולשלוח אותם מהמחשב במשרד, מהטאבלט, מהטלפון ומהבית. ולא רק זה – אופיס 365 מאפשר לכם גם לשלוח מיילים ולעבוד מול הלקוחות בצורה נוחה ופשוטה שחוסכת לכם הרבה טעויות ותיאומים מול צוות העובדים. 

קבצים ויומן

אחד היתרונות הבולטים של אופיס 365 הוא היכולת לארגן ולסנכרן את המידע ואת לוחות הזמנים בין כלל העובדים בארגון, ואל מול הלקוחות – בצורה מיידית המעדכנת את כולם בין רגע, ומונעת בשל כך חפיפה בזמנים, טעויות בזימון פגישות, אי וודאויות וכפילויות. 

מחפשים שירותי מחשוב לעסקים? צרו קשר >>>

תיבת מייל מתקדמת

עם אופיס 365 אתם נהנים מתיבת אחסון רחבה של הדואר האלקטרוני ומהגנה על הקבצים. ניתן לשלוח הודעות מייל בנפח של עד 25 מגה-בייט מה שאומר שאתם נהנים מהאפשרות לשלוח מיילים איכותיים עם ויז'ואל והתאמה אישית.

יתרונות נוספים 

זמינות. וזה אומר שאתם מקבלים בכל נקודת זמן תמונת מצב של זמינות העובדים המחוברים לאופיס 365 וכך יכולים לווסת בצורה טובה יותר את חלוקת המשימות, את השיחות ועוד. 

מדובר בפתרון ענן נוח ומשתלם שמשפר את צורת העבודה בארגונים רבים בעולם. הפתרון חשוב לציין עומד בסטנדרטים המחמירים ביותר של אבטחה ושרידות. בכל מקום ובכל נקודת זמן הקבצים והמידע של הארגון נשמרים בצורה מוגנת. 

אם עוד אין לך במשרד אופיס 365 זה הזמן לשדרג. תוכלו לבחור את מתפריט החבילות והמחירים את החבילה מתאימה עבור העסק שלכם. מומלץ לפנות לספקית שירותי מחשב וענן שגם תהיה לצידך במתן הסברים, ליווי ותמיכה טכנית בשעת הצורך.

כתוב/כתבי תגובה