כדי ללמוד תעשייה וניהול לא צריך ללכת לממלכה

שיעורים פרטיים

כיצד ניתן להתקבל ללימודי תעשייה וניהול?

לימודי תעשייה וניהול מתקשרים לפרוצדורה של ייצור במערכת עבודה מסועפת ואף בהיבט של משאבי אנוש, חומר ורכש שמצטרפים אליהם. התחום הנ"ל דורש ראייה רב תחומית בנושאים כמו למשל – הבנה של מגמה בין לאומית, הנדסה, טכנולוגיה והן ניהול או מדעי החברה. עסקינן הודות תחום נדרש ביותר ותנאי הקבלה ללימודים אלו מורכבים לרוב בהישגים רבים במבחן פסיכומטרי ובממוצע ציוני בגרות גבוה. בנוסף לכך, שמים דגש על התחום הכמותי במבחן הפסיכומטרי ועל הציון בבחינות הבגרות במתמטיקה ובמקצועות ריאליים, ראו לדוגמה מורים פרטיים למתמטיקה אונליין. תנאי הקבלה במכללות פרטיות ירוד מאוד מאשר מקובל בכל מיני אוניברסיטאות ובחלקן עשויים להתקבל אף בוגרי לימודי הנדסאים והן מכינה אקדמית. 

לא פשוטים הם חיי הסטודנטים לתואר ראשון בתעשייה וניהול, אבל הינם מעוררי עניין בוודאי וכן מורכבים מכל מיני התמחויות, כמו לדוגמה – מערכות מידע או לחלופין תפעול וגם ייצור. כמו כן, רף הקבלה ללימודי תעייה וניהול לא פשוט ודורש בין היתר ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי. למרות זאת, אף במידה ואתם לא מצליחים להגיע לציון במבחן הפסיכומטרי הנדרש, אל לכם להרים ידיים. אפשר בכל עת לאתר מוסד לימודים אשר אינו מבקש ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי כתנאי לקבלה ללימודים.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי תעשייה וניהול בלי לעשות מבחן פסיכומטרי?

חרף הדרישה הרבה, ענף זה של הנדסה הינו קמעה פחות ריאלי בהגדרה שלו מיתר נושאי ההנדסה. בשל כך הסכמי הקבלה שלו הינם ריאליים באופן יחסי לעולם ההנדסה. בנוסף לכך, קיימים כל מיני מוסדות לימודים, ראו למשל לימודנעים, אשר מציעים לכם לימודי תעשייה וניהול ללא בכלל ביצוע של מבחן פסיכומטרי.

> מידע מקצועי נוסף ניתן לקרוא בקישור זה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגרי תמונות מומלצים
ישנם מאגרי תמונות רבים בחינם, אך האיכות שלהם משתנה מאתר לאתר. ייתכן שהם ברזולוציה נמוכה, או שחסר להם...
קרא עוד »
ספט 02, 2022
הדרכה חיונית להליך גירושין נכון
יציאה לגירושין היא החלטה עמוקה הנושאת השלכות רגשיות, משפטיות וכלכליות משמעותיות. בעוד שלאנשים רבים...
קרא עוד »
אפר 03, 2024
5 טיפים לתחזוקת מחשב נכונה ובכך להימנע מהצורך במעבדת מחשבים
מחשב הוא מוצר רגיש. לא פלא שידיהם של טכנאי המחשבים מלאות עבודה. לקוחות פרטיים כמו גם לקוחות עסקיים...
קרא עוד »
אוג 19, 2019