5 דברים שלא ידעתם שאפשר לעשות עם תוכנת פריוריטי

5 דברים שלא ידעתם שאפשר לעשות עם תוכנת פריוריטי

מערכת erp  נותנת לארגון כלים מתקדמים מאוד שנועדו לייעל את פעילות הארגון ולאפשר ניהול תקין וחכם תוך ניצול מקסימלי של מכלול המשאבים. אמנם מנהלי ארגונים רבים וכן עסקים רבים נעזרים במערכת זו עבור הניהול השגרתי שלהם. אבל לא כולם מכירים את הפונקציות הרבות של המערכת. מסיבה זו רכזנו לפניכם חמש דברים שאולי לא ידעם על פריוריטי.

  1. משימות – בכל ארגון ניצבים מול מספר רב של משימות שיש לבצע אותן. כאשר המטלות מוטלות על מספר עובדים העסק עלול ליפול בין הכיסאות. כי אם מישהו שסבור שעובד אחר ביצע משימה כלשהי, היא עלולה להישאר יתומה לחלוטין. בעזרת תוכנת פריוריטי ניתן להשיג שליטה מלאה על המשימות ולנהל אותם בצורה מסונכרנת כך שכל אחד מהעובדים יכול לעקוב אחר הנעשה ולדעת מה מוטל עליו לעשות.
  2. ממשוק – תוכנת פריוריטי מאפשרת ממשוק עם תוכנות נוספות ויחד ניתן להשיג פעולה מושלמת וסנכרון הנתונים. זה נכון לגבי תוכנת אאוטלוק וכן לתוכנות אופיס. כמובן שממשוק זה מקל על ההתנהלות ומועיל עד מאוד בשימוש בתוכנה.
  3. ניהול ובקרה – לא פעם נדרש המנהל לעקוב אחר תהליכי הפעילות של העסק ולוודא כי אכן כל עובד מבצע את הפעולה הרצויה. כמו כן הוא נדרש לבדוק את תהליכי הייצור ואת השלבים בהם הדברים עומדים. מערכת פריוריטי מאפשרת לעשות זאת בקלות רבה, כמו שתוכלו להתרשם באתר https://www.rotlein.co.il.
  4. איפוס סיסמה – במידה ונשכחה הסיסמה או שיש צורך לאפס אותה ניתן לבצע אותה במידה ויש לכם גישה לשרת.
  5. מק"ט שיווקי לסט מוצרים – בחנויות רבות מעוניינים למכור מוצר אחד שמשתלב יחד עם כמה עסקאות. לדוגמה, כיסא שמשתלב עם כמה סוגים של שולחנות. לצורך כל יש לקבוע את המק"ט בהתאם כך שהוא יאפשר מכירה של אותו מוצר תחת חבילה שונה.

אכן, תוכנת פריוריטי מאפשרת לכם שימושים רבים ומגוון פתרונות שעשויים להועיל רבות לניהול העסק שלכם. מדובר על תוכנה מתקדמת מאוד שמאפשרת לבצע מכלול פעולות ולייעל באופן ניכר את הפעילות שלכם בעסק. שווה להשקיע זמן כדי להכיר את התוכנה לעומק ולהפיק ממנה את המיטב.

כתוב/כתבי תגובה