הדפסת שוברי תשלום למוסדות לימודים

הדפסת שוברי תשלום למוסדות לימודים

מוסדות לימוד רבים עושים שימוש קבוע בשוברי תשלום. שוברים אלו מאפשרים להם לנהל את גביית התשלומים מהתלמידים ולנהל את כל המערך ביעילות רבה. שוברים אלו מודפסים עבור המוסד והם מועברים לידיהם של התלמידים או ההורים שדואגים לביצוע התשלום. שוברי התשלום הם מסמכים שצריכים לעמוד במספר תנאים כדי שהם אכן יוכלו לענות על הצורך, ולאפשר את השימוש הרצוי בהם. ולכן לפני שמנהל מוסד או בא כוחו ניגש לבית דפוס להזמנת שוברי תשלום עליו לברר מספר פרטים בעלי חשיבות.

מה יש לוודא לפני הזמנת שוברי תשלום?

התאמה למוסד – השוברים צריכים להתאים לשימוש של המוסד. פרמטר זה כולל את הפן העיצובי של השובר והטמעת הלוגו של המוסד. כמו כן עליו לכלול את הפרטים הרלוונטיים למוסד מבחינת אופן ההתנהלות של נושא הכספים.

התאמה לבנק – כדי שהשוברים יכובדו בכל בנק חשוב כמובן שהם יודפסו בהלימה לדרישות של הבנקים השונים. יש לבצע את ההדפסה בהתאם לכללים כדי שאכן אפשר יהיה לעשות בהם שימוש קבוע ולהסדיר באמצעות השוברים את התשלומים למוסד.

התאמה למדפסות – חשוב כי השוברים המודפסים יתאימו לסוגי המדפסות השונות, וזאת על מנת לאפשר על גבם הדפסה בכל מדפסת שהיא.

מהם היתרונות של שוברי תשלום?

שוברי תשלום המוזמנים בבית דפוס חוסכים למוסד הלימודים הרבה טרדות וגם כסף. ראשית אין צורך לרכוש תוכנה ייעודית למטרת הנפקת שוברי התשלום, אתם מקבלים לידיכם את השוברים מוכנים לשימוש עם פס מגנטי. אין צורך לרכוש מדפסת מיוחדת להדפסת השוברים כי השוברים שבית הדפוס מדפיס עבורכם מוכנים לשימוש והם מותאמים בממדים שלהם לכל מדפסת שיש במוסד שלכם.

אפשרויות נוספות

כאשר מזמינים שוברי תשלום יש לשים לב לאפשרויות השונות. ניתן להזמין שוברים שהופכים למעטפות, להזמין מסמכים נלווים באותו מיתוג, ואף צ'קים ממותגים שעונים על דרישות הבנקים. הזמנת השוברים תתבצע בשימת לב מתוך מטרה לקבל את המסמכים הרצויים במראה ההולם, באיכות הרצויה ובאופן שמאפשר שימוש נוח ופרקטי ביותר. מסמכים כאלו אכן מייעלים את ההתנהלות של המוסד ומאפשרים לבצע גבייה ללא בזבוז משאבים.

קראו גם: איזה תחומים זקוקים להדפסות תלת מימד?

כתוב/כתבי תגובה