מצלמות אבטחה – איפה למקם מצלמת אבטחה בבית

המחירים הנגישים מתמיד של מצלמות אבטחה לבית מאפשרים להרבה יותר אנשים למגן את הבית בצורה טובה. אבל לא מספיק להצטייד במצלמה אחת או יותר. הדבר החשוב ביותר זה לדעת היכן להציב אותן, כך שיתקבל מקסימום אפקט.

אתרו את נקודות התורפה המרכזיות

דרך טובה תהיה לחתור להגנה היקפית מקסימלית. אך לא בטוח שנרצה או שנוכל לפזר מצלמות אבטחה בכל פינה בבית. על כן, מוטב לזהות היטב את נקודות התורפה המרכזיות. לדוגמא, אם מדובר בדירה עילית שאפשר לפלוש אליה דרך הגג, יהיה נכון למקם את המצלמה לעבר חלון או מפרסת.

צילום חלונות ומפרסות יתאים גם כאשר מדובר בדירה בקומת קרקע או קומה נמוכה. העמדת המצלמה לעבר חלון או מרפסת תיטיב לזהות כניסה מבחוץ. נהוג למקם מצלמה גם אל מול דלת הכניסה ואם ישנה חצר, כדאי לאתר נקודות תורפה מסביב. למשל, סמוך לגדר, שער ראשי וכדומה. זה כמובן לא הכל. אם בבית ישנם חפצי ערך מיוחדים, רצוי למקם את המצלמות באופן שאפשר יהיה להשגיח עליהם. כך לדוגמא, יצירות אומנות, כספת או פריטים יקרים אחרים.

לפקוח עין מרחוק

כעת נעבור אל חדרי ילדים ומטבחים. כאשר ההורים משאירים את הילדים בהשגחת ביבי סיטר, עדיין רצוי לפקוח עין מדי פעם. לכן, ניתן בהחלט למקם מצלמות אבטחה בחדר הילדים. מצלמה כזאת יכולה לאפשר לפקוח עין על הילדים ולראות מה נעשה איתם, יום או לילה.

מצלמות אבטחה עם חיבור לאינטרנט רצוי למקם באופן כזה שאפשר יהיה לצלם את המטבח. אם זה נשמע לכם מוזר, זיכרו כי אם שוכחים את התנור פועל או את הגז דולק, זהו מתכון לאסון. בעזרת מצלמה, תוכלו לבדוק בכל עת, האם התנוי כבוי ואין סכנה של שריפה.

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו – http://www.shayma.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה