טיימר לדוד – מה הזמנים הטובים ביותר להדליק דוד במהלך היום

דוד חשמל הינו מוצר בסיסי שחייב שיהיה אותו בכל בית בישראל, אפילו שאנחנו מדינה חמה. כן, גם בימות החורף יש לא מעט ימי שמש חמים, אבל מספיק יום חורף אחד שבו שוכחים להדליק את הדוד בשביל להרוס הרגשה בצורה הכי גרועה שיש. לא נעים, נכון?

לשם כך אתם יכולים לעשות שימוש בטיימר לדוד החשמל ולכוונן אותו על הזמנים בהם אתם צפויים לחזור הביתה ולעשות מקלחת. בדרך כלל זה יכול להיות בשעות הערב או הלילה, תלוי לפי לוח הזמנים והשגרה שלכם. אמנם חשוב לזכור לכוננן את הדוד בתקופה הנכונה – ימות החורף – ובכך לחסוך מאות עד אלפי שקלים בשנה בחשבון החשמל שלכם.

הזמנים הטובים להדלקת דוד החשמל

מטבע הדברים, הזמן הכי טוב להדליק דוד חשמל זה בשעות הערב, כאשר השמש שוקעת והקור עולה לאוויר. במיוחד בימי החורף שהערבים הופכים להיות קפואים, מומלץ לכוונן את הטיימר של דוד החשמל לפחות חצי שעה לפני שאתם נכנסים למקלחת. אם יש לכם מספר נפשות בבית וכולם עושים מקלחות פחות או יותר באותו פרק זמן, חשוב להפעיל את הטיימר זמן רב יותר לפני כן על מנת שלא ייגמרו המים באמצע המקלחת של אחד המשתמשים האחרונים.

מחפשים מפסק חכם לדוד? דברו איתנו >>>

עוברים לטכנולוגיות בית חכם

תוכלו להתקין בבית מערכות חשמל חכמות, כאלו המסונכרנות עם הטלפון החכם וניתנות להפעלה, בקרה וכיבוי דרך הנייד שלכם. אין ספק שטכנולוגיות בית חכם היום כובשות את העולם, וכדאי גם לכם להצטרף לחגיגה. אין ספק שמדובר בצעד מאוד גדול שהעולם המודרני צועד בכיוונו, שכן באמצעות אפליקציה לכוונון הטיימר של דוד החשמל תוכלו לחסוך מאות עד אלפי שקלים בחודש בחשבון החשמל שלכם!

כתוב/כתבי תגובה